800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAZZARO´ SEA PALACE

Luxusní a elegantní hotel sousedící s hotelem Atlantis Bay. I tento komplex doporučujeme zejména náročnější klientele. Hotel má soukromou pláž ohraničenou útesy a leží přibližně 250 m od lanovky, která vede přímo do historického centra perly Sicílie - Taorminy.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Elegantní hotel, vhodný pro nejnáročnější klienty, leží přímo u soukromé oblázkové pláže. Ta je díky průzračnému moři a útesům, jenž ji obklopují, kouzelným a romantickým místem. Potěší Vás jistě i blízkost historického centra úchvatného městečka Taormina.

Pláž

Nádherná soukromá hotelová písečnoblázková pláž ohraničená útesy přímo u hotelu, SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA. (jeden slunečník a dvě lehátka ke každému pokoji).

Poloha

Luxusní a elegantní hotel vhodný i pro náročnější klientelu se nachází cca 55 km od letiště. Hotel má soukromou pláž ohraničenou útesy přímo u hotelu a leží přibližně 250 m od lanovky, která vede přímo do historického centra perly Sicílie – Taorminy. Hotel a některé pokoje jsou bezbariérové.

Strava

Snídaně. Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení večeří a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s balkonem, výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny SAT/TV, DVD, Wi-Fi zdarma, telefonem a minibarem. Na vyžádání junior pokoje a suite pokoje s privátním bazénem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, pokojový servis, restaurace s venkovní i vnitřní částí s nádherným výhledem na záliv, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, čistírna, fi tness, masáže, půjčovna aut.

Možnosti ubytování

Počasí

Sicílie

11°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ATLANTIS BAY

HOTEL ATLANTIS BAY

Itálie, Sicílie, Taormina

Cena od: 35 541 Kč

Pro skupinu: