800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa půvaby severní Itálie

Verona • Lido di Jesolo • Benátky • Burano • Murano • Terst

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2.den

dopoledne příjezd do Verony – města proslulého milostným příběhem o Romeovi a Julii. Prohlídka nejen rodného domu Julie, ale také skvostu románské architektury baziliky San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore – hrad rodu Scaligerů a proslulý římský amfi teátr, ve kterém se v létě konají operní představení. Odpoledne přejezd do letoviska v oblasti Lido di Jesolo – Cavallino, ubytování v hotelu, volno, nocleh.

3.den

pobyt u moře, individuální program.

4.den

celodenní výlet lodí do Benátek. Z přístavu Punta Sabbioni následuje plavba Benátskou lagunou, cestou zastávka na ostrovech Burano a Murano. V Benátkách prohlídka náměstí sv. Marka se Zlatou bazilikou, Dóžecí palác i Most vzdechů. Po hlavní třídě města Canal Grande připlujeme k mostu Rialto, na kterém byly odjakživa krámky plné různého zboží. Návrat na ubytování, nocleh.

5.den

dopoledne projižďka podél pobřeží Terstského zálivu k pohádkovému zámku Miramare, který byl postaven na skalním výběžku nad mořem pro rakouského arcivévodu Maximiliána. Návštěva zámeckého parku s překrásnou fl órou severního Jadranu. Následuje prohlídka Terstu, významného jaderského přístavu. Piazza dell´Unita, římské divadlo z 2. stol. n. l., hradní vrch s pevností, katedrálou a zbytky římských chrámů. Odjezd zpět do ČR.

6.den

příjezd do ČR v ranních hodinách.

Počasí

Apulie

11°C Převážně oblačno

Benátky a okolí

7°C Jasno

Florencie a okolí

11°C Převážně oblačno

Kalábrie

11°C Dešťové přeháňky

Ligurie

11°C Polojasno

Miláno a okolí

9°C Polojasno

Neapol a okolí

11°C Slabý déšť

Řím a okolí

12°C Slabý déšť

Sardínie

15°C Skoro jasno

Sicílie

15°C Polojasno

Toskánsko

11°C Převážně oblačno