800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOUBLE TREE HILTON

Kvalitní městský hotel se nachází v samém centru Aqaby asi 15 min od letiště v Aqabě. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a kaváren. Pěšky lze dojít na tržiště i k moři.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kvalitní městský hotel se nachází v samém centru Aqaby asi 15 min od letiště v Aqabě. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a kaváren. Pěšky lze dojít na tržiště i k moři.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a otevřeným atriem s výtahy, hlavní restaurace Gusto, a ala carte restaurace King´s Grill včetně rozsáhlé vinotéky, kavárna a bar, venkovní bazén Infinity s dvěma vířivkami, fitness (zdarma), sauna a pára (za poplatek), business centrum, 24 hodinový pokojový servis.

Pokoje

Standardní pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, internetem, minibarem, trezorem a fénem. Na vyžádání pokoje typu Deluxe a Superior. Většina pokojů je bez balkonu s výhledem na město či částečně na mořskou stranu.

Stravování

Bufetová snídaně. Za příplatek možnost dokoupit večeře nebo all inclusive (viz ceník). All inclusive program zahrnuje plnou penzi a snack, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje, kávu a čaj. Službu all inclusive nelze čerpat na pláži.

Sport a zábava

V areálu se nachází venkovní bazén s vířivkami, fitness, sauna a pára.

Pláž

Hotel poskytuje zdarma dopravu shuttle busem na pláž South Beach do plážového klubu Berenice Club, kde se nachází dva bazény pro dospělé, jeden dětský bazén, bary, restaurace, centrum vodních sportů a potápění a molo (vstup za poplatek cca 10 USD). Lehátka a slunečníky zdarma. Pěkná písčitá pláž s korálovým podložím a vstupem do moře – jedno z nejhezčích  míst v Aqabě ke šnorchlování a potápění. Doporučujeme obuv do vody

Upozornění

Platí pro odlety od 26/10/2014:
Základní varianta zájezdu: Odlet z Prahy v neděli ve večerních hodinách přes Istanbul  do Aqaba (přílet do cíle v pondělí časně ráno)
Transfer do hotelu a ubytování v hotelovém pokoji.
Pobyt u moře ve zvoleném hotelu. Možnost zakoupit fakultativní výlety, mezi nimiž dominují výlet do Petry a k Mrtvému moři.
Zpáteční let  z Aqaby v neděli v časných ranních hodinách, trasa letu Aqaba - Istanbul - Praha, přílet do Prahy v dopoledních hodinách.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Amman

14°C Jasno