800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IDA INES

Hotel je umístěn na západním pobřeží v zálivu El Golfo, 200 m nad mořem, 4 km od moře a cca 1 km od městečka Tigaday. Z jeho terasy je krásný výhled na oceán i horský masiv, který chrání záliv El Golfo před východními větry. Vhodný pro milovníky pěší turistiky. 18 km od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Na ostrově El Hierro existuje pouze několik písečných pláží. Koupání v moři je možné v přírodních bazénech vytvořených lávou a dodatečně upravených pro potřeby plavců (nejbližší cca 4 km).

Poloha

V severní části ostrova, v údolí zálivu El Golfo, 18 km od letiště, ve výšce 200 m nad mořem. Je vhodný k odpočinku i pro milovníky pěší turistiky.

Ubytování

Tento malý hotel má 12 pokojů zařízených v typickém kanárském stylu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, půjčovna elektrických kol, soukromé parkoviště. Hotel obklopuje zahrada s mnoha pro ostrov typickými ovocnými i okrasnými stromy.

Strava

Snídaně se servírují v hotelové jídelně.

Sport a zábava

Okolí nabízí možnost pěší turistiky, létání na padáku, potápění, sportovní rybaření atd.

Obchody

Společenské vyžití, obchody a restaurace jsou v městečku Tigaday, vzdáleném přibližně 1 km od hotelu.

Standardní pokoj

(cca 20 m2) Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi, rychlovarnou konvici, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled na moře nebo na hory.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Letiště: 18 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

El Hierro

10°C Jasno