800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Hotely Buenos Aires


Aktuálně nabízíme 6 zájezdů
Hodnocení:
2
z 10 na základě 1 recenze
 
  Pro zvolené nastavení nebyly nalezeny žádné termíny.
 
  Pro zvolené nastavení nebyly nalezeny žádné termíny.
  Jižní Amerika je světadíl, který příliš nesnese masovou turistiku. Přitom má co nabídnout každému cestovateli, který touží po originálním a jedinečném zážitku. Jižní Amerika jsou prastaré indiánské kultury opředené tajemstvími (Peru, Bolívie, Ekvádor), vysokohorské masívy budící respekt (Ekvádor, Peru, Bolívie, Chile, Argentina), deštné pralesy v povodí řeky Amazonky (Peru, Ekvádor, Kolumbie, Venezuela a Brazílie), koloniální města (Brazílie, Argentina), pouště (Peru, Chile, Argentina) a dramatická pobřeží (Argentina, Chile). Nesmíme opomenout skvělá vína z nádherných horských vinic (Argentina, Chile), golfová hřiště na unikátních místech (Argentina) a spoustu adrenalinových sportovních nabídek (Brazílie, Argentina). Rodinné putování po Jižní Americe může být tou nejskvělejší aktivní dovolenou pro rodiny s dětmi.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 
  Klasický jihoamerický okruh: navštívíte argentinskou metropoli Buenos Aires s jejím nespoutaným tangem a případně s výletem na tradiční argentinskou farmu s honáky dobytka Gauchos. Vydáte se na úchvatné a dramatické vodopády Iguazu a prohlédnete si je jak z brazilské, tak i argentinské části. Poté zavítáte do tropického Ria de Janeira s ubytováním u známých plaží Copacabana nebo Ipanema a nakonec vás čekají pláže v rekreační oblasti Buzios.
 
  Pro zvolené nastavení nebyly nalezeny žádné termíny.
  Poznávací zájezd do Argentiny a Brazílie: navštívíme argentinskou metropoli Buenos Aires s jejím nespoutaným tangem. Vydáme se na úchvatné vodopády Iguazu a prohlédneme si je jak z brazilské, tak i argentinské části. Poté zavítáme tropického Ria de Janeira s jeho nádhernými plážemi, sochou Krista i proslavenou dominantou "Cukrovou homolí".
 
  Pro zvolené nastavení nebyly nalezeny žádné termíny.
  Jeden z neoblíbenějších programů v Jižní Americe: kombinace tropického Ria de Janeira s ubytováním u známých plaží Copacabana nebo Ipanema; navštívíte také úchvatné a dramatické vodopády Iguazu jak z brazilské, tak i argentinské části a nakonec argentinskou metropoli Buenos Aires s jejím nespoutaným tangem a případně s výletem na tradiční argentinskou farmu s honáky dobytka Gauchos.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu: