800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRECIAN SANDS HOTEL

Hotel leží v oblasti Ayia Napa přímo u pláže obklopen krásnou zahradou.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento moderní 4* hotel leží v oblasti Agia Napa přímo u jedné z nejhezčích pláží obklopen krásnou zahradou. Do centra Agia Napa je to 15 minut procházkou.

Vybavení hotelu

Prostorná vstupní hala s recepcí, v hotelu jsou k dispozici 2 bary, 1 s živou hudbou, bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, služba hlídání dětí, v měsíci červenci a srpnu miniklub, možnost masáží, sauna za poplatek, obchůdky, recepce s 24-hod. servisem, 3 restaurace, směnárna, tenisový kurt, herna, zahrada, tělocvična, půjčovna aut, hotelový trezor, výtah, kadeřnický salon, společenská místnost, kavárna., konferenční místnost, služby lékaře. Tenis, potápění, bazén, stolní tenis, tělocvična, vodní sporty, pořádání tradičních kyperských večerů s živou hudbou, večery s živou hudbou v hotelovém baru.

Vybavení pokoje

Ubytování je zajištěno ve 137 krásných klimatizovaných dvoulůžkových pokojích a studiích, které jsou vybaveny minibarem, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, minibarem, telefonem, s přímou volbou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, radiem a balkonem nebo terasou.

Strava

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou bufetu. V hotelu jsou tři restaurace do kterých mají pánové přístup pouze v dlouhých kalhotech. Restaurace á la carte – Ithaka restaurant, hotelová restaurace, Cafe Calypso, pool bar, Ulysses Coctail bar.

Náš názor

Vysoká úroveň ubytování, stravování, pro náročnou klientelu.

Možnosti ubytování

Počasí

Ayia Napa

25°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ATLANTICA AENEAS RESORT

HOTEL ATLANTICA AENEAS RESORT

Kypr, Ayia Napa

Cena od: 27 890 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ADAMS BEACH

HOTEL ADAMS BEACH

Kypr, Ayia Napa

Cena od: 27 170 Kč

Pro skupinu:

PANAS HOLIDAY VILLAGE

PANAS HOLIDAY VILLAGE

Kypr, Ayia Napa

Cena od: 27 590 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SO NICE BOUTIGUE SUITES

HOTEL SO NICE BOUTIGUE SUITES

Kypr, Ayia Napa

Cena od: 26 590 Kč

Pro skupinu: