800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANUBIUS GELLERT

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
Nejstarší maďarský lázeňský hotel Gellért je jeden z nejelegantnějších čtyřhvězdičkových hotelů hlavního města. Nachází se na Budíně v blízkosti Dunaje.Vedle hotelu můžete najít světově známé lázně Gellért, které jsou s ním propojeny. Hotel nabízí lékařské a zdravotnické služby na nejvyšší úrovni.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nejstarší maďarský lázeňský hotel Gellért je jeden z nejelegantnějších čtyřhvězdičkových hotelů hlavního města. Nachází se na Budíně v blízkosti Dunaje.Vedle hotelu můžete najít světově známé lázně Gellért, které jsou s ním propojeny. Hotel nabízí lékařské a zdravotnické služby na nejvyšší úrovni

Vybavení

Vnitřní a venkovní plavecký bazén, vnitřní bazén, otevřené lázně, bazén s vlnobitím, jacuzzi, sauna, solárium, parní komora, možnost masáží. Termální voda je stejně vhodná pro koupele i pitné kúry nebo inhalace a je zvláště účinná v případě léčby revmatických a kloubových onemocnění, neurózy, dny, revmatismu, gynekologických potíží a poruch metabolismu.

Ubytování

Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. pokoje typu STANDART a SUPERIOR, které jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, telefonem, trezorem, mini-barem, TV. Hotelové služby: Restaurace s výhledem na Dunaj a Budapešť pro podávání snídaní formou bufetu, restaurace s pivnicí, kavárna, drink-bar, trezor, organizování programů, konferenční místnosti, internet, obchod z dárkovými předměty, hlídání dětí, prádelna, čištění za sucha, kosmetický salón, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, ošetřovna, zubař, půjčovna kol a aut, hotelové taxi.

Náš názor

Nejstarší maďarský lázeňský hotel je umístěn v samém srdci Budapešti a je jen pár kroků od nejvýznamějších památek

Strava

Snídaně:bufetové

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Recenze

10
1. září 2015 / Šárka Bartoňková

Příjemný víkend v lázních

Rádi se sem kdykoliv vrátíme.

Celá recenze >

Počasí

Budapešť

11°C Polojasno