800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANUBIUS HEALTH SPA RESORT HEVÍZ

Moderní hotel leží v malebném prostředí, je obklopen zelení, 5 minut chůze od největšího přírodního termálního jezera v Evropě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Lázeňská dovolená v harmonii s přírodou.

Poloha

nad hévízským termálním jezerem (cca 300 m) v malém lese. Zvláštností jezera je vysoký léčivý účinek bahna. Teplota termální vody je v létě 33-35°C a v zimě 23°C.

Vybavení

hotel (210 pokojů) nabízí prostorné společenské místnosti, business centrum, restauraci "Tavirózsa" (mezinárodní a maďarská kuchyně), pivnici s terasou a kavárnu s terasou. Výtah.

Ubytování

dobře zařízené jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A) se sat. TV, rádiem, telefonem, klimatizací, minibarem, vanou, WC, fénem, balkonem s výhledem na jezero, park nebo město.

Stravování

volitelně polopenze nebo plná penze: snídaně formou bufetu, večer výběr z menu, 2x týdně bufet. Při plné penzi navíc k obědu výběr z menu.

Služby v ceně

župany k zapůjčení. Při pobytu od 7 nocí drink na uvítanou a 1x odborná lékařská konzultace.

Zábava

animační program, živá hudba.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Garáž ve vedlejším hotelu Danubius Health Spa Resort Aqua, cca 180 Kč/den (nutná rezervace předem).Domácí zvíře: cca 550 Kč/den.Lázeňská taxa: cca 40 Kč/osoba/den.Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

tip|WELLNESS

2 vnitřní termální bazény (12 x 8 m, 33°C a 12 x 9 m, 37°C), plavecký bazén (sladkovodní, 12 x 16 m, 28°C), dobrodružství (cca 200 m2) s podvodní hudbou a světelnými efekty, termální venkovní bazén (duben-říjen, 13,5 x 6,5 m, 33°C), vířivka (30°C), finská sauna (95°C), teplovzdušná komora (60°C), parní lázeň (48-50°C), venkovní sauna, terasa na opalování s lehátky a slunečníky. Za poplatek: solárium. Wellness & Beauty Salon (klasické kosmetické ošetření obličeje a těla, manikúra a pedikúra, atd.). Hotel má vlastní léčebné oddělení s balneoterapií a vodoléčbou (perlivé koupele, podvodní masáže, bahenní zábaly), fyzioterapie (léčebné masáže, léčebný tělocvik, lymfatická drenáž, masáže, reflexní masáže, ultrazvuk, vodní aerobik), elektroterapie.

tip|PRO AKTIVNÍ

posilovna, sportovní aktivity, jako např. Aqua-Fitness/ranní gymnastika, vycházky s průvodcem, Nordic Walking. Za poplatek: Qi Gong, jóga, autogenní trénink.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m

Počasí

Budapešť

3°C Skoro jasno