800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPERHENTIAN ISLAND RESORT

Hotel se nachází přímo na pláži na souostroví Pulau Perhentian Besar, v zátoce Teluk Pauh s výhledem na ostatní ostrovy. Je zde pláž s bílým pískem a krásně tyrkysovou vodou. Do hotelu se lze dostat na motorovém člunu za asi 45 min. z přístavu Kuala Besut. Je ideálním výběrem pro milovníky potápění a šnorchlování, klidné dovolené s možností procházek v džungli.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Základem souostroví u severního okraje státu Terengganu jsou 2 větší ostrovy – Pulau Perhentian Besar, a Pulau Perhentian Kecil. Náš hotel je na prvním (a větším) z nich, v nádherné zátoce Teluk Puah, s výhledem na druhý z ostrovů. Tato lokalita je naprosto špičková pro milovníky prostého lenošení na bělostné pláži, koupání v tyrkysové laguně – daleko od břehu je dno stále pokryto jemným korálovým pískem, bezpečným na došlápnutí, dále šnorchlování (korály po straně zátoky, u skalisek) a samozřejmě potápění v nedalekém Národním mořském parku. Pozvolný přístup je jako stvořený pro děti, nicméně již cca 10 metrů od břehu je vody po ramena a dá se výborně plavat. Netřeba dodávat, že v těchto oblastech se teplota moře pohybuje velmi blízko 30°C… Spojení: Letecky do Kota Bahru (alt. Kuala Terengganu), transfer cca 1 hod. do Kuala Besut (alt. 2 hod.). Zde v přístavu má hotel zřetelně vyznačenou kancelář, provedete registraci a jste usazeni do rychlého člunu jedoucího na ostrov cca 45 minut. Vystoupíte na molo a dáte se vlevo – cca 300 metrů (zavazadla Vám odnesou).

Popis

Velmi příjemý tradiční hotel roztažený podél zátoky nabízí velkou vzdušnou restauraci s barem, plážový bar, obchůdek se suvenýry, sladkovodní bazén. Velmi kvalitní potápěčské středisko.

Ubytování

Největší a nejlépe umístěné (beachfront) jsou Semi-Suites, s klimatizací, K/WC, lednicí a velkou krytou terasou. O něco menší, ale rovněž velmi kvalitní Deluxe jsou za nimi. Nejmenší (ale přesto dostačující) Superior jsou okolo bazénu a v zadní části, skryté v tropické vegetaci. Všechny pokoje mají totožné vybavení, jen Deluxe a Superior mají místo vany sprchu. Jednotlivé pokoje (týká se všech kategorií) jsou vždy sdruženy po 2-4 v přízemních vilkách.

Sport a zábava

Plážový volejbal, tenis, trekking, kajaky, šnorchlování, potápění, rybaření, lodní výlety, vodní sporty, plážový volejbal. Náš speciální tip: Šnorchlařský výlet za „pár šupů“ k maličkým ostrůvkům a skaliskům v rámci Národního mořského parku – z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že to je bomba!!!

Náš názor

Super lokalita pro potápěče, či milovníky objevování.

Pláž

Přímo u pláže.

Vybavení

Restaurace, obchůdky, bar.

Možnosti ubytování

Recenze

8
23. srpen 2008 / Miloš Nevařil

nádherné moře

Velmi dobrý dojem

Celá recenze >

Počasí

Kuala Lumpur

26°C Převážně oblačno

Kuantan

24°C Bouřky