800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAPELLA SINGAPORE

Jedinečný luxusní resort na ostrově Sentosa - resort stvořený jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky golfu, pro milovníky plaveb podél pobřeží, pro milovníky nákupů, i pro romanticky strávenou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Jedinečný luxusní resort na ostrově Sentosa - resort stvořený jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky golfu, pro milovníky plaveb podél pobřeží, pro milovníky nákupů, i pro romanticky strávenou dovolenou!

Poloha

Sentosa, resort otevřený v roce 2009, projektoval známý architekt Foster Norman, který využil dvou původních historických koloniálních budov (dnes recepce, čínská restaurace, knihovna a odpočívárna) a k nim zakomponoval nádherný komplex pokojů a privátních vilek s bazénky, to vše v nádherné botanické zahradě. Tento privátní svět se nachází jen 10 minut jízdy od jednoho z nejdynamičtějších měst Asie, navíc v těsném sousedství mistrovského golfového hřiště Sentosa Golf Club. Resort patří do společenství The Leading Hotels of the World. Pláž Pallawan je vzdálená cca 5 minut pěší chůze a klienti mají na ni přímý vstup. Vzdálenost od Universal Studio Singapore cca 15 minut pěší chůze, od velkého nákupního centra Vivo City cca 10 minut jízdy a od letiště cca 25 minut jízdy.

Vybavení resortu

72 pokojů a suite, 38 garden vil s privátními bazény a 1 Capella Manor. Klimatizace, 2 restaurace, bar, 3 bazény, SPA centrum, fitness, jogging, tenis, golf, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, půjčovna kol, shuttle bus do Vivo City.

Vybavení pokoje

premier pokoj: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon.

Strava

snídaně formou bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 25 min.

Počasí

Kuala Lumpur

23°C Slabý déšť

Kuantan

23°C Slabý déšť