800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RAFFLES

Hotel postavený již v roce 1887 leží v samém srdci finanční čtvrti Shenton Way, v těsné blízkosti významných vládních a obchodních budov, stejně tak jako v blízkosti nákupních možností a turistických atrakcí. Výstaviště Suntec City ve vzdálenosti cca 10 minut pěší chůze, známá nákupní třída Orchard Road cca 5 minut jízdy, zábavní park Sentosa cca 15 minut jízdy, Chinatown cca 5 minut jízdy, letiště cca 20 minut jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Legendární hotel, jeden z nejlepších na světě, byl roku 1987 zařazen mezi národní kulturní dědictví. Musíte navštívit Long Bar a ochutnat světově proslulý koktejl Singapore Sling!

Poloha

hotel postavený již v roce 1887 leží v samém srdci finanční čtvrti Shenton Way, v těsné blízkosti významných vládních a obchodních budov, stejně tak jako v blízkosti nákupních možností a turistických atrakcí. Výstaviště Suntec City ve vzdálenosti cca 10 minut pěší chůze, známá nákupní třída Orchard Road cca 5 minut jízdy, zábavní park Sentosa cca 15 minut jízdy, Chinatown cca 5 minut jízdy, letiště cca 20 minut jízdy.

Vybavení hotelu

103 suite různých kategorií. Klimatizace, 12 restaurací a barů, bazén, Raffles Amrita Spa, internet. Součástí hotelu je nákupní arkáda, muzeum, divadlo ve viktoriánském stylu a Jubilee Hall, kde se konají různá představení a promítají filmy.

Vybavení pokoje

courtyard suite - každá suite je rozdělena do 4 částí – obývací pokoj s jídelnou přechází do ložnice, šatny a prostorné koupelny. Klimatizace, ventilátor, minibar, lednice, sejf, fén, telefon, 2x SAT/TV, internetová přípojka. Možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Strava

snídaně formou bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Kuala Lumpur

26°C Převážně oblačno

Kuantan

26°C Slabý déšť