800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ST. REGIS SINGAPORE

V exklusivní centrální a diplomatické čtvrti města u známé Orchard Road. Zábavní park Sentosa cca 15 minut jízdy. Transfer z letiště zajišťuje flotila vozů Bentley. Vzdálenost od letiště cca 20 minut jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Vrchol luxusu na prestižní adrese! Vaše smysly okouzlí báječné labužnické zážitky, podmanivé lázeňské procedury, poloha v samém srdci premiové nákupní čtvrti a úžasná poloha v dosahu Singapurské botanické zahrady zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO! Ubytování pro velmi náročné klienty!

Poloha

v exklusivní centrální a diplomatické čtvrti města u známé Orchard Road. Zábavní park Sentosa cca 15 minut jízdy. Transfer z letiště zajišťuje flotila vozů Bentley. Vzdálenost od letiště cca 20 minut jízdy.

Vybavení hotelu

299 pokojů a suite. Klimatizace, 3 restaurace, 2 bary, vinotéka, bazén, SPA centrum, fitness, tenis, boutique, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut, půjčovna CD/DVD. K dispozici je klientům i Butler Service. Denně mají klienti možnost ochutnávky vín v místní vinotéce.

Vybavení pokoje

executive deluxe pokoj: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava.

Strava

snídaně formou bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Kuala Lumpur

30°C Převážně oblačno

Kuantan

28°C Převážně oblačno