800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL W RETREAT & SPA

tento vysoce luxusní resort se nachází na romantickém ostrůvku Fesdu v severním Ari atolu, asi 50km od mezinárodního letiště v Male. Transfer hydroplánem trvá zhruba 25 minut.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Elegantní a velmi nápaditý resort s velmi příjemnou atmosférou pro náročné!

Poloha

North Ari Atoll, vzdálenost od letiště 72 km – transfer hydroplánem 20 minut.

Rozloha

délka cca 200 m, šířka cca 150 m.

Popis resortu

V roce 2006 nově otevřený resort patřící do společenství Starwood hotelů. Vybavený je v moderním designu, přičemž perfektně zapadá do ostrovní flóry a fauny. K dispozici klientům je Butler Service. 26 Beach Oasis, 46 vodních Ocean Oasis, 3 dvouložnicové Seascape Escape a 1 dvouložnicová vodní Ocean Haven vila, všechny s privátním sladkovodním bazénem, s barbecue a lednicí s víny.

Vybavení resortu

3 restaurace, 3 bary, bazén, Away Spa, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kite surfing, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, billiard, boutique, knihovna, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Beach Oasis vila - klimatizace, ventilátor, minibar, lednice s víny, sejf, varná konvice, fén, telefon, plazmová SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, vana, sprcha, WC, terasa s plážovými lehátky, sladkovodní bazén. Možnost přistýlky.

Strava

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 72 km
Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Malé

28°C Převážně oblačno