800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMILLA FUSHI

  • Náchází se v blízkosti písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Jeden z novějších luxusních resortů, který není jen o trendu, nýbrž i o životním stylu! Unikátní intimní místo, kde se budete cítit jako doma!

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 125 km – transfer hydroplánem 30 minut nebo vnitrostátní let 15minut, dále pak rychlolodí 10 minut.

Rozloha

délka cca 900 m, šířka cca 290 m.

Popis resortu

luxusní resort otevřený na konci roku 2014 se nachází v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO. Resort přináší novou filosofii ubytování na Maledivy – v moderním a svěžím designu má ve vás evokovat pocit domova, vše je podřízeno tomu, abyste se zde cítili jako doma. Máte možnost zdarma využít zdarma 50-minutovou masáž, služby dětského klubu či hlídání dětí, veškeré nemotorizované vodní sporty, stejně jako připojení na Wi-fi. 59 velmi prostorných Lagoon, Beach a Ocean houses různých kategorií.

Vybavení resortu

5 restaurací a barů, bazén, dětský bazén, Javvu SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kite-surfing, jízda na banánu, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, stolní tenis, boutique, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, letní kino.

Vybavení pokoje

Lagoon House Sunset View - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Blu Ray & DVD přehrávač, Bose systém, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa s privátním bazénem a plážovými lehátky a přímým vstupem do oceánu. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 125 km

Počasí

Malé

25°C Převážně oblačno