800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SONEVA FUSHI RESORT AND SIX SEANSES SPA

Ostrov Kunfunadhoo patří se svými rozměry 1400 x 400 metrů k jednomu z největších ostrovů na Maledivách vůbec. Rozprostírá se severozápadně od hlavního města Male. Cesta hydroplánem trvá z Male asi 30 minut. Soneva Fushi Resort se nachází na atolu Baa, jenž leží severně od atolu Male.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Je prvním luxusním resortem na Maledivách postaveným ve stylu Robinsona Crusoe! Letovisko přirozeného vzhledu, prvotřídní kvality a elegance!

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 97 km - transfer hydroplánem 30 minut.

Rozloha

délka cca 1400 m, šířka cca 400 m.

Popis resortu

jeden z největších maledivských ostrovů plný bujné vegetace je obklopen krystalově průzračnou lagunou a bílými plážemi. Resort otevřený již v roce 1995 nabízí komfortně zařízené vily z přírodních materiálů a pojaté v rustikálním stylu, které jsou citlivě zasazené v zeleni a přitom na pláži, poskytují naprostou intimitu a soukromí a plně vystihují koncept Inteligentní luxus. V resortu najdete 65 vil ve 13 různých kategoriích ubytování, některé s privátním bazénem, některé suite i se 2 ložnicemi. Každá vila má k dispozici vlastní jízdní kola.

Vybavení resortu

3 restaurace, 3 bary, vinný sklep, Six Senses Spa, fitness, jóga, tai-chi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní lyže, wake-boarding, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD, letní kino, hvězdářská observatoř.

Vybavení pokoje

Rehendi vila: klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, fén, telefon, open air koupelna se zahradou, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet - jen na vlastní žádost. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

bez stravy, možnost dokoupení snídaně, polopenze, plné penze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 97 km
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Malé

28°C Polojasno