800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JA MANAFARU

  • Luxusní a privátní ubytování s vlastními bazény
  • Resort se nachází v nejsevernější části Malediv

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Luxusní a privátní ubytování s vlastními bazény, které je citlivě zakomponováno do původní bujné ostrovní vegetace. Slevy pro děti do 18 let!

Poloha

Haa Alifu Atoll, vzdálenost od letiště 280 km – transfer hydroplánem 70 minut.

Rozloha

délka cca 800 m, šířka cca 600 m.

Popis resortu

v únoru 2008 nově otevřený luxusní resort se nachází v nejsevernější části Malediv. Resort určitě splní představy a přání náročnějších klientů, minimalistický vzhled je doplněný asijskými prvky a různými doplňky z tmavého dřeva. K resortu patří i další 2 privátní ostrůvky, kde můžete strávit intimní večer ve dvou. 22 Beach Bungalovů, 12 Beach suite, 47 vodních vil, 1 Grand Beach Pavillion a 1 Grand Water Pavillion – všechny velmi prostorné s privátním sladkovodním bazénem.

Vybavení resortu

3 restaurace, 3 bary, vinný sklep, 3 bazény, dětský bazén, Spa centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, virtuální golfový simulátor, boutique, knihovna, dětský klub, hlídání dětí, Wi-Fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Beach Bungalow - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-Fi internet zdarma, iPod přípojka, open air koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, terasa s teakovým nábytkem a lehátky, sladkovodní bazén.  Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze či ALL INCLUSIVE – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 280 km
Doba transferu z letiště: 1 h 10 min.

Počasí

Malé

30°C Skoro jasno