800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ATMOSPHERE KANIFUSHI

Ostrov plný bujné zelené vegetace otevře své brány prvním klientům koncem roku 2012, je sesterským resortem Lily Beach resort a svým klientům nabídne stravování formou Platinum Plan, tzv. All Inclusive.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Resort se nachází na ostrově Kanifushi Island, který je cca 90 m široký a 2 km dlouhý, od letiště v Male ho dělí 30 minut letu hydroplánem. Ostrov je součástí atolu Lhaviyani.

Ubytování

Jako základní typ ubytování nabízíme vily Sunset Beach Villas, které jsou situovány podél pruhu bílé písečné pláže. Jsou ideální pro páry a zaujmou Vás svým vkusným, romanticky laděným interiérem. Vily jsou vybaveny manželskou postelí, pohodlným posezením (Day Bed), vanou s vířivkou (masážními tryskami), trezorem, 32” SAT TV, bezdrátovým připojením k internetu, zařízením na přípravu kávy a čaje, DVD přehrávačem, iPod Dock a stropním větrákem. Vily mají privátní přístup na pláž a hosté si mohou vychutnávat plnými doušky relaxaci v privátním prostoru kolem své vily. Za příplatek je možné zajistit ubytování v jedné z atraktivních suit a vil vyšší kategorie.

Vybavení

Vybavení resortu tvoří restaurace The Spice s výběrem z pokrmů mezinárodní kuchyně, hlavní bar, bar situovaný u bazénu, vegetariánská restaurace, Teppanyaki Grill, sportovní zázemí – je třeba zmínit potapěčské centrum a centrum vodních sportů, tenisový kurt a zajisté také lázeňské zařízení The Akiri Spa by Mandara s výběrem atraktivních relaxačních procedur.

Stravování

All inclusive (Platinum Plus) – v ceně je zahrnut výběr kvalitních vín a alkoholických nápojů, snídaně, oběd a večeře – kombinace jídel podávaných formou bufetu, a la carte a tematických gastronomických akcí, občerstvení v kavárně, baru u bazénu a hlavním baru (1× týdně diskotéka nebo živá hudba), minibar na pokoji. V ceně jsou zahrnuty také aktivity zahrnující šnorchlování, rybaření, vybrané nemotorizované vodní sporty a výlet dle Vašeho výběru. Zdarma přístup do salonku na letišti při čekání na Váš transfer hydroplánem. Podrobnější informace o Platinum Plus programu rádi poskytneme na vyžádání.

Sport a zábava

Pobyt hostům v resortu zpříjemní výběr aktivit, díky kterým si z dovolené mohou odvézt spoustu skvělých zážitků. Výlety, potápění, šnorchlování, vodní sporty, tenis, lekce cvičení, vodního aerobiku, workshopy, kde se dozvíte více o maledivské kultuře a historii, naučíte se připravit si vlastní tropický koktejl, tančit salsu, můžete se zúčastnit procházky místní přírodou s průvodcem, tenisového či volejbalového turnaje a dalších aktivit.

Pro děti

K dispozici je dětský klub, který dětem nabízí spoustu zábavy a dobrodružství. Pro děti do 4 let je k dispozici služba hlídání dětí (za poplatek).

Náš názor

Idylický ostrov, 2 km dlouhá laguna lemovaná moderními vilami, světlá písečná pláž ostře kontrastující s tyrkysovými vodami oceánu, vybrané pokrmy a stravování formou all inclusive – to vše nabízí atraktivní pětihvězdičkový resort Atmosphere Kanifushi, který je pokladem mezi resorty na atolu Lhaviyani. Přijeďte okusit tento ráj na zemi!

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 133 km
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Malé

30°C Skoro jasno