800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON FULL MOON MALDIVES

Moderní hotelový resort leží na atolu Severní Male a je obklopen bujnou tropickou vegetací. Vzdálenost z letiště je 7 km, transfer lodí trvá 15 minut.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Resort pro ty, kdo chtějí strávit jen krátkou a pohodovou dovolenou!

Poloha

North Male Atoll, vzdálenost od letiště 6 km – transfer rychlolodí 15 minut

Rozloha

délka cca 800 m, šířka cca 300 m.

Popis resortu

moderní resort vyhledávaný především mladými lidmi, od podzimu 2008 patřící do společenství Starwood Hotels. Na přilehlém ostrůvku najdete nádherné lázně Aquum Spa. 44 beachfront de luxe pokojů, 55 domků na pláži, 52 vodních bungalovů a 4 vodní vily a 1 vodní suite. V roce 2010 otevřel resort nové Ocean vily, kde je možné ubytování jen 2 dospělých osob (příp. dětí nad 13 let) a kde je možné si zakoupit "Ocean Plus Package" (obdoba ALL INCLUSIVE).

Vybavení resortu

7 restaurací a barů, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na banánu, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, billiard, boutique, lékař, knihovna, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze nebo ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.

ALL INCLUSIVE zahrnuje:
* snídaně, obědy a večeře formou bufetu
* neomezenou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů - po skleničkách

** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 7 km
Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Malé

27°C Skoro jasno