800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HUVAFEN FUSHI SPA RESORT

  • Všechny vily s privátním bazénem
  • Minimalistický design

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

První podmořské lázně na světě Lime Spa! Vhodné pro romantickou dovolenou ve dvou. Svým umírněným stylem a půvabem je resort dalším výrazem pro soukromí a moderní romantiku!

Poloha

North Male Atoll, vzdálenost od letiště 24 km – transfer rychlolodí 40 minut.

Rozloha

Délka cca 350 m, šířka cca 100 m.

Popis resortu

Luxusní resort patřící do společnosti Small Luxury Hotels of the World, je místem, kde se sny stávají opravdu skutečností. Resort prošel v létě 2012 renovací. Ubytování dává možnost prožít svůj pobyt v naprosto privátní atmosféře, přitom v dokonalém luxusu a komfortu. Navíc zde najdete unikátní první podmořské Lime Spa. K dispozici klientům je Butler Service. 8 Beach bungalovů, 8 Deluxe Beach bungalovů, 12 Lagoon bungalovů, 12 Ocean bungalovů, 1 Beach Pavillion a 2 Ocean Pavilliony, všechny velmi prostorné s privátním sladkovodním bazénem. Resort se pyšní 5 luxusními dhoni, které je možné si pronajmout.

Vybavení resortu

4 restaurace, bar, vinný sklep, bazén, bazének se slanou vodou, Lime Spa, jóga, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, wakeboarding, katamarány, kanoe, rybaření, volejbal, boutique, knihovna, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Beach bungalov - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espresso přístroj, fén, telefon, 32” plazmová TV, CD/ DVD přehrávač, Bose systém, prostorná koupelna s produkty L’Occitane, s vanou, sprchou a WC, sedací souprava, terasa s teakovým nábytkem a lehátky, sladkovodní bazén. Možnost přistýlky.

Strava

Snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 24 km
Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Malé

30°C Skoro jasno