800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE LAGOON BEACH

Oblíbený hotel leží na výběžku pevniny mezi oceánskou pláží a zátokou Modré Laguny, jednoho z nejzachovalejších korálových útesů u Mauritia, nedaleko městečka Mahébourg, pouhých 10 kilometrů od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Širší písečná pláž chráněná korálovým útesem se nachází přímo u hotelu. Přístup z hotelové terasy na pláž je po několika schodech. K dispozici jsou lehátka (nikoliv slunečníky).

Poloha

Oblíbený hotel leží na výběžku pevniny mezi oceánskou pláží a zátokou Modré Laguny, jednoho z nejzachovalejších korálových útesů u Mauritia, nedaleko městečka Mahébourg, pouhých 10?kilometrů od letiště.

Sport a zábava

Stolní tenis, tenis, kulečník (za poplatek), nemotorové vodní sporty – kanoe, kajak, šlapadla, šnorchlování. Za poplatek hlubokomořský rybolov, potápění a vodní lyžování. Hotel pořádá několikrát týdně zábavné programy s živou hudbou. Stolní tenis, tenis, kulečník.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány polopenze formou bufetu. Fakultativně all inclusive zahrnující oběd výběrem z menu a nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby. V odpoledních hodinách malé občerstvení.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, bar, bazén s terasou na opalování - k dispozici jsou lehátka i několik slunečníků, butik, wellness centrum zahrnující fitness, masáže a saunu – vše za poplatek a konferenční místnost.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, telefonem, televizí, terasou nebo balkonem. Trezor je k dispozici na recepci (zdarma).

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 10 km

Počasí

Rodrigues

25°C Převážně oblačno