800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TAMARINA BEACH, GOLF & SPA

  • Vodní sporty na pláži

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Luxusní hotel s úžasnou polohou v přívětivém a klidném prostředí s jedinečnou nabídkou golfu, lázeňských služeb a vstupu do parku Casela v rámci all inclusive.

Poloha

hotelový areál se nachází mezi kopci a tyrkysovými vodami lemujícími západní pobřeží ostrova, v zálivu Tamarina Bay u krásné písčité pláže, u golfového hřiště, s jedinečnou přírodou v okolí. 5 min od hotelu se nachází přírodní a zábavní park Casela (ptačí park s více než 140 druhy ptáků, výběh s obřími želvami, malá zoo s opicemi, šelmami, zebrami, široká nabídka aktivit, možnost procházky se lvy). Cca 75 minut jízdy od letiště.

Vybavení

boutique hotel s 50 pokoji nabízí recepci, 4 restaurace, 3 bary, 18jamkové golfové hřiště Tamarina (par 72, architekt Rodney Wright), lázně (masáže, reflexologie, aromaterapie), 4 bazény (1 hlavní, 3 menší), slunečníky kolem bazénu i na pláži zdarma, WiFi u bazénu a baru zdarma s vlastním PC.

Ubytování

pokoje deluxe mají klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, koupelnu/WC, fén, připojení na internet, terasu/balkon.

Strava

all inclusive
All inclusive: plná penze (bufetové snídaně, bufetové či servírované obědy a večeře), svačiny, nápoje místní výroby v barech 11.00-23.00, nealko a pivo v minibaru na pokoji (doplňováno 1x denně), nabídka pro golfisty (neomezeně green fee, 1 masáž během pobytu 45 minut), nabídka pro negolfisty (masáž či lázeňská procedura každý den 45 min., mimo den příletu a odletu, 1 hodinová lekce golfu, vhodné oblečení nutné), 1x vstup do parku Casela, denní tenis.

Služby za poplatek

vodní lyže, potápění, surfy, kajaky, rybaření, osvětlení tenisového kurtu, aktivity v zábavním a přírodním parku Casela (projížďky na čtyřkolce, na segwayi, rybaření, procházky se lvy, lanovky, safari, canyoning apod.), golfové vybavení, golfový vozík, občerstvení během golfu, golfová akademie (kurzy pro začátečníky i pokročilé), lázeňské služby nezahrnuté do all inclusive, večeře v restauraci La Plage, humrové menu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 28 km
Letiště: 49 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Rodrigues

28°C Polojasno