800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ME CANCÚN

Moderní luxusní resort, který uspokojí všechny Vaše smysly! Ráj umění, designu, skvělé hudby a gastronomie! Resort jen pro dospělé s tzv. Complete ME experience!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Moderní luxusní resort, který uspokojí všechny Vaše smysly! Ráj umění, designu, skvělé hudby a gastronomie! Resort jen pro dospělé s tzv. Complete ME experience - víc než jen ALL INCLUSIVE! Vyhlášený svým světoznámým plážovým barem The Beach Club @ Me!

Poloha

Cancún, tento luxusní resort leží přímo u nádherné bílé písečné pláže, cca 20 minut od centra města a 20 minut od letiště v Cancúnu. V blízkosti se nacházejí mistrovská golfová hřiště, nákupní centra, restaurace a noční bary.

Vybavení resortu

417 pokojů a suite s výhledem na lagunu nebo moře. Klimatizace, 5 restaurací, 7 barů, 3 bazény, plážový klub, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, golf, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, knihovna s internetovým koutkem, pronájem aut.

Vybavení pokoje

deluxe sunset view pokoj: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna s kosmetickými přípravky Aveda, sprcha, WC, osobní váha, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.

Strava

formou Complete ME (prémiové ALL INCLUSIVE).

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Cancun

25°C Polojasno