800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARADISUS PLAYA DEL CARMEN - LA ESMERALDA

Resort otevřený koncem roku 2011, jehož prvotřídní architektura a design je v naprosté harmonii s nejúžasnějšími krásami tropického ráje! Nejluxusnější resort v Playa del Carmen!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Prvotřídní architektura a design jsou v naprosté harmonii s nejúžasnějšími krásami tropického ráje! Nejluxusnější resort v Playa del Carmen! Atraktivní lokalita, nezapomenutelné gastronomické zážitky ve 14 prvotřídních restauracích a 16 barech! La Esmeralda pro rodiny s dětmi, La Perla jen pro dospělé!

Poloha

Playa del Carmen, resort otevřený koncem roku 2011 leží přímo u nádherné písečné pláže, jen pár minut jízdy od centra Playa del Carmen. V blízkosti se nacházejí mistrovská golfová hřiště. Vzdálenost od letiště v Cancúnu cca 45 minut jízdy.

Vybavení resortu

klimatizace, 14 restaurací a 16 barů, bazény, Yhi Spa, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, tenis, plážový volejbal, golf, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.Resort se skládá ze 2 částí, které jsou odděleny od sebe společnou zónou El Zocalo, kde se nacházejí gastronomická zařízení, lázně, konferenční sály apod.:La Esmeralda – vhodná nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi - 488 suite různých kategorií, z nichž 56 má přímý vstup do bazénu. La Perla – jen pro dospělé – 394 suite různých kategorií, z nichž 62 má přímý vstup do bazénu.

Vybavení pokoje

junior suite – La Esmeralda: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, obývací část se sedačkou, žehlička s žehlícím prknem, terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

formou ALL INCLUSIVE.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 45 min.

Počasí

Playa del Carmen

25°C Skoro jasno