800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBURGHOTEL CASTILLO ALCAZAR

Dobývejte španělský rytířský hrad! Zde se stanete hosty středověku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Zažijte noc ve španělském hradním hotelu. Zde budete hosté středověku!

Poloha

ve španělské tematické části, přímo u vchodu do zábavního parku.

Vybavení

za zdmi čtyřhvězdičkového hradního hotelu čeká na hradní pány a dámy 120 pokojů. Stolovat můžete jako rytíři v bufetové restauraci Castillo. V útulné atmosféře u stolu pro dva nebo u velké tabule s celou družinou. V baru Buena Vista si vychutnejte koktejly a zároveň krásný výhled na okolí. 9poschoďový hotel je propojen chodbou s hotelem El Andaluz. Zde se nachází vstupní hala s posezením, business-centrum, prostor na zavazadla a hotelový obchod.

Ubytování

útulné, klimatizované a vkusné pokoje ve španělském stylu s kabelovou TV, telefonem, Wi-Fi, sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje (A1A-A4A): s dvoulůžkem a patrovou postelí v přístěnku (ca 0,9 x 2 m). Rezervace a ceny pro rodinné pěti a šestilůžkové pokoje, si vyžádejte prosím ve vaší cestovní kanceláři. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu s Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře. Možnost výběru v restauraci a-la-carte nebo z bufetu, např. v restauraci Castillo.

Sport/aktivity

fitness club (od 16 let) a Jogging a Nordic Walking.

Zábava

živá hudba v restauracích a barech hotelů v Europa-Parku.

Děti

Dětská postýlka: 1 dítě na lůžku s rodiči v ceně. Děti do 3 let prosíme rezervovat jako Infant věk 01.

Služby v ceně

vstupenky do Europa-Parku jsou již zahrnuty v ceně, obdržíte při příjezdu na hotelu El Andaluz (pro: A1A/A2A/A3A/A4A). Při pobytu na 1 noc je zahrnuta dvoudenní vstupenka, při pobytu na 2 noci je zahrnuta třídenní vstupenka do zábavního parku. Prodloužená noc neobsahuje vstupenku.VIP vstup do Europa-Parku: jednotlivé atrakce jsou hotelovým hostům k dispozici již 30 minut před vlastním otevřením parku (s platnou vstupenkou).Po uzavření parku večerní otevření španělské tématické zóny (atrakce jsou v provozu pouze v běžnou otevírací dobu. Dále snídaně s myšákem Euromausem a jeho přáteli.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: max.1,cca 13€/den. Lázeňská taxa: cca 1,40 €/ osoba od 12 let/platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Check-in:v hotelu El-Andaluz.

Místní kategorie hotelu

4.

Platba kartou

VISA, Master-Card, American Express, Diners

Počasí

Bádensko-Württembersko

8°C Oblačno