Ukončení činnosti CK TOMI TOUR
19. července 2009
V pátek 17. července 2009 v 17 hodin ukončila svoji činnost CK TOMI TOUR.
O návrat asi 3 tisíců klientů této CK, kteří jsou nyní v zahraničí, se postará ČSA spolu s Union pojišťovnou, u které byla CK pojištěna.
Klienti, kteří mají zaplacené zájezdy, obdrží od pojišťovny peníze zpět nejpozději do šesti měsíců. Na stránkách tomitour.com sděluje Václav Fischer, obchodní a marketingový ředitel CK TOMI TOUR, že je CK velkoryse pojištěna na částku 234 600 000 Kč.
Kontakty na pojišťovnu UNION
UNION poistovna, Bajkalská 29A
Tel: 00421 2 208 15 911
Fax.: 00421 2 5342 1112
Mobilní telefon: 00421 904 895 605
e mail: elena.majekova@union.sk
web: http://www.unionsk.cz
Zájezdy od CK TOMI TOUR přestala naše cestovní agentura eTravel.cz prodávat od začátku prosince minulého roku z důvodu opožděných plateb ze strany CK.
Ukončení činnosti CK TOMI TOUR nijak nesouvisí s CK FISCHER. Ujišťujeme proto naše zákazníky, kteří si zakoupili zájezd u CK FISCHER, že se nemusí obávat o svou dovolenou. S touto CK máme dlouholetou úspěšnou spolupráci. V letech 2007 a 2008 jsme se umístili na 3. místě v prodeji zájezdů.
Zdroj:
Tomitour.com
iDnes.cz
Volejte nám
| Po - Pá 7 - 18 hod. |
| So - Ne 9 - 13 hod. |
| Praha | |
| 221 221 331 | |
| Brno | |
| 511 511 311 | |
| Ostrava | |
| 596 915 233 | |
| eTravel@eTravel.cz | |
| Skype | |
| eTravel.cz | |
Nabídka práce
Proč na dovolenou s eTravel.cz
-
9 let zkušeností s prodejem zájezdůVIP parkování u letiště Praha RuzyněVýběr zájezdů od desítek cestovních kanceláří na jednom místě
-
Denně aktuální nabídka zájezdůNabízíme zájezdy pouze od pojištěných cestovních kanceláříOdměny pro naše stávající zákazníky
-
Garantujeme stejné ceny jako cestovní kancelářeŠiroký výběr zájezdů pro každéhoRádi Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz
Zajímavé informace
Last minute dovolená
Nabídka zájezdů
Informace
Partnerské weby
Příspěvky uživatelů
logo a design: Vlastimil Svoboda


