800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEDEN MAR SUITE HOTEL

Hotel je součástí komplexu Vila Porto Mare Resort, do které ještě náleží hotely Porto Mare a The Residence. Hotely mají společné zázemí (zahradu, bazény, restaurace,..), ale každý z hotelů má svou recepci a liší se rovněž ubytováním. Komplex s rozlehlou zahradou se nachází přímo nad přímořskou promenádou, centrum Funchalu je vzdálené cca 2,5 km, mezinárodní letiště je cca 19 km daleko. V blízkosti hotelu jsou dostupné restaurace a bary.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento luxusní hotel se nachází přímo nad komplexem LIDO, odkud vede nově otevřená přímořská promenáda. Od historického centra je vzdálen cca 2 km.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, společenskou místnost s TV a malý butik. V hotelovém komplexu je k dispozici velký krytý bazén, supermarket, obchod se suvenýry, kadeřník, venkovní bazén v rozlehlé zahradě s barem, dětský bazének, terasa s lehátky a slunečníky ( zdarma), sauna, fittness centrum. 6 x týdně živá hudba u baru a folklórní večery.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou klimatizované s koupelnou a WC, vysoušečem vlasů, TV se satelitem, telefonem, obývacím pokojem, ložnicí, kuchyňským koutem a balkonem.

Sport a zábava

Fitness centrum se saunou, jacuzzi. Pro vyznavače golfu jsou v dosahu golfová hřiště Palheiro golf ( 18 jamek) a Santo da Serra ( 27 jamek).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Funchal

18°C Polojasno