800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAlpy a střediska rakousko-švýcarského pomezí

6–denní zájezd s denním přejezdem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem. Ubytování v Tschagguns v údolí Montafonu, v hotelu s bazénem. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Prohlídka středověkého Feldkirchu, historicky nejvýznamnějšího města Vorarlberska. Přes Vaduz do Švýcarska. Prohlídka Davosu, nejvýše položeného města v Evropě. Lanovkou na Jakobshorn (2590 m n.m.) s panoramatickým výhledem. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Lanovkou k Lünersee (1979 m n.m.), panoramatický pohled na alpské masívy rozprostírající se na rakousko–švýcarském pomezí. Odjezd do údolí Silbertal, prohlídka barokního kostela v Bartholomäbergu, lanovkou na Sennigrat (2300 m n.m.) s nezapomenutelným pohledem do údolí. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do Partenen pod Vermuntskou přehradou. Výjezd lanovkou k přehradě a procházka po hrázi. Dále horskou panoramatickou silnicí až k jezeru Silvretta obklopenému 74 třítisícovkami společně s nejvyšší horou Vorarlberska Piz Buin (3321 m n.m.), krátká procházka. Přesun do známého střediska Ischgl, lanovkou do sedla Idjoch (2739 m n.m.) na rakousko–švýcarské hranici s rozhledem na celou oblast. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Odjezd do Latschau u jezera Staubeken, lanovkou na Grüneck (1893 m n.m.) s nádhernou vyhlídkou na Verwallský masív s monumenty Drei Türmen, Sulzfluh a Drusenfluh. Krátká procházka k vyhlídce na Zimbu tzv. Matterhorn Vorarlberska. Po poledni průjezd Silbertalským údolím a výjezd lanovkou pod Kristallberg s nejstarším gotickým kostelíkem v Montafonu. Odpoledne odpočinek ve vodním areálu Aquarena v St.Gallenkirchu. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den

Snídaně. Odjezd do německého Lindau na břehu Bodamského jezera, prohlídka staré části města na ostrově. Odjezd do ČR. Návrat pozdě večer.

Počasí

Burgenland

12°C Skoro jasno

Dolní Rakousko

12°C Polojasno

Horní Rakousko

12°C Skoro jasno

Korutany

10°C Převážně oblačno

Salcbursko

12°C Skoro jasno

Štýrsko

12°C Skoro jasno

Tyrolsko

12°C Polojasno

Vorarlbersko

9°C Polojasno