800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FERIENDORF OBERTRAUN - léto

Jedná se o dvoupodlažní budovy v prázdninové vesničce Obertraun.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Resort poskytuje velké wellness centrum s krytým bazénem, ??parní lázní, vířivkou a saunou a stojí jen 300 m od břehu Hallstattského jezera. Najíst se můžete v místní restauraci a k opalování je připravena terasa s výhledem na jezero.

Povinné příplatky

ložní prádlo 13 EUR/set, ručníky (nepovinné) 4,90 EUR/set/osoba, závěrečný povinný úklid dle typu chaletu 70-115 EUR (Hallstättersee 70 EUR, Attersee 85 EUR, Wolfgangsee 97,50 EUR, Traunsee 115 EUR), místní pobytová taxa 1,95 EUR/noc/osoba nad 15 let.

Poloha

prázdninová vesnička v Obertraunu, klidná poloha u Halštatského jezera, centrum města Obertraun 5 minut chůze, cca 2 km od dolní stanice lanovky na Krippenstein.

Vybavení

hlavní budova s recepcí, restaurace, kavárna, bar a terasa, krytý bazén (12 x 5 m).

Ubytování

celkem 59 moderních chaletů se 176 lůžky. Vybavení: obývací pokoj se švédskými kamny (dřevo za poplatek na recepci), SAT/TV, plně vybavená kuchyň s troubou, mikrovlnnou troubou, indukčním vařičem a myčkou, balkon/terasa. Chalet Hallstättersee pro max. 4 dosp. osoby, v přízemí kuchyň s jídelním koutem a obývací místnost, v 1. patře 2 ložnice - každá s vlastní koupelnou, balkon. Chalet Attersee (na vyžádání) pro max. 6 dosp. osob, v přízemí navíc koupelna, v 1. patře 3 ložnice - 2 z toho s koupelnou, balkon. Chalet Wolfgangsee (na vyžádání) pro max. 6 dosp. osob, navíc k dispozici sauna (v ceně). Chalet Traunsee (na vyžádání) pro max. 8 dosp. osob, v přízemí kuchyň s jídelním koutem, obývací místnost, 1 ložnice a koupelna, v 1. patře 3 ložnice - každá s vlastní koupelnou, navíc k dispozici sauna (v ceně).  V ceně jsou energie, parkovací místo (1 místo/chalet) a možnost využívání krytého bazénu. Každý chalet má zdarma WiFi připojení.

Strava

bez stravy, polopenze za příplatek (bufetové snídaně a večeře o 3 chodech)

Pro děti

dětský koutek, hřiště, zdarma polopenze pro děti do 5 let, hlídání dětí ve věku 3-12 let 5x týdně (pouze červenec a srpen).

Služby za poplatek

vstup do sauny a parní lázně 18 EUR/osoba/den (vč. županu a ručníku), masáže, kosmetika, domácí mazlíčci (42 EUR za úklid, na vyžádání), dětská postýlka cca 6 EUR/pobyt, ručníky 3 EUR/set, polopenze 30 EUR/os./den, pro děti slevy na stravu dle věku.

Možnosti ubytování

Počasí

Horní Rakousko

0°C Mlha

Podobné hotely v této lokalitě