800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALMRAUSCH

Příjemný hotel má výbornou polohu v klidné části poblíž centra, hned u lanovky a blízko lázní sv. Kateřiny.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Příjemný hotel má výbornou polohu v klidné části poblíž centra, hned u lanovky a blízko lázní sv. Kateřiny.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Bad Kleinkirchheim

Vybavení hotelu

Rodinný hotel má příjemnou hotelovou halu s krbem, hotelový bar, sklípek, jídelnu, sluneční terasu, knihovnu, hernu pro děti, výtah, vyhřívanou lyžárnu, parkoviště. Hostům je k dispozici wellness s bazénem s protiproudem a nádherným výhledem na Nockberge, suna, pára, whirpool, fitness (v ceně), solárium, kosmetika a masáže (za úplatu). Možnost připojení k internetu v recepci zdarma.

Pokoje

Světlé, komfortní dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou vybavené kabelovou TV, rádiem, telefonem, sejfem. K dispozici je koupací plášť. V nabídce jsou i rodinné pokoje (1 místnost) a junior suite (ložnice a denní pokoj s gaučem).

Stravování

Snídaně bufet, večeře výběr ze tří hlavních menu, čtvrté je vegetariánské, salátový a sýrový bufet, 1 x týdně tematická večeře.

Popis oblasti střediska

rak_bad-kleinkirchheim.htm

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Korutany

14°C Polojasno