800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFAMILIENHOTEL BERGHOF - léto

Pěkný rodinný hotel se nachází v Národním parku Nockberge. Je obklopen alpskými loukami a lesy. Vzdálenost k Millstättersee je asi 35 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkný rodinný hotel se nachází v Národním parku Nockberge. Je obklopen alpskými loukami a lesy. Vzdálenost k Millstättersee je asi 35 km.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT TV, trezorem a balkonem.

Vybavení

Recepce, lobby, restaurace, bar s TV, výtah, WI-FI (za poplatek), terasa a lehátka na slunění, fitness, sauna, pára, infrakabina (zdarma), solárium a masáže (za poplatek), parkování u objektu (zdarma).

Stravování

All inclusive. Bufetová snídaně, oběd (polévka nebo balíček) a večeře o 4 chodech výběrem z menu, salátový bufet. Nápoje mezi 10:00-22:00 (místní pivo, stolní víno, nealko nápoje).

Sport a zábava

Cena zahrnuje jednou týdně bowling, výlet s průvodcem a dětský klub. Za poplatek bowling, krytý bazén v sousedním hotelu (50 m) a lov zvěře. Mezi zajímavosti kraje patří vysokohorská panoramatická silnice Nockalmstraase (za poplatek) či přírodní lázně Karlbad. Doporučujeme přikoupit Korutanskou letní zážitkovou kartu, která umožňuje zdarma či se slevou využití lodní dopravy na korutanských jezerech (Ossiacher See, Millstätter See), vybrané alpské cesty kde se platí mýtné, lanovky (např.Gerlitzen) a mnoho dalších přírodních a kulturních památek.

Počasí

Korutany

1°C Jasno