800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLANDHOTEL MARTHA - léto

Rodinný hotel se nachází blízko nástupní stanice lanovky na Schmittenhöhe, vzdálenost od centra střediska je asi 900 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Kvalitní hotel se svou strategickou polohou uspokojí přání každého klienta, ať už toužícího po relaxaci a klidné dovolené, nebo naopak klienty preferující aktivní dovolenou formou pěších túr a cyklovýletů. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a klienty všech věkových kategorií.

Poloha

Hotel leží nad centrem města Zell am See, kousek od nástupní stanice lanovky s letním provozem na Schmittenhöhe. Centrum města s obchody, pláž u jezera, cyklostezka a veřejný bazén jsou vzdáleny cca 1,5 km od hotelu.

Strava

Snídaně. Snídaně se podávají formou bohatého bufetu. Zde také obdržíte obědový balíček. Možnost dokoupení večeří (menu o třech chodech s možností výběru hlavního jídla a salátový bufet). Večeře probíhají na sesterském hotelu Schmittenhof, který je vzdálen 250 m od hotelu Martha.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, radiem a možností připojení k internetu (za poplatek). Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala, jídelna, výtah, sauna a pára, terasa, zahrada s lehátky, dětské hřiště, stolní tenis, minifarma se zvířátky, parkoviště.

Poplatky

Hosté mají v ceně pobytu letní kartu „Zeller Sommercard“, která umožňuje využívat místní lanovky, pláže, zahrnuje vstupy na zajímavá místa v okolí, např. do soutěsek nebo na přehrady nad Kaprunem. Tato karta vám ušetří během vaší dovolené značné finanční prostředky. Po příjezdu na místo je místními hoteliéry vybírána pobytová taxa 1,2 EUR/osoba/noc.

Počasí

Salcbursko

4°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě