800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALPIN - léto

  • Wellness s krytým bazénem
  • Nedaleko centra města

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Ideální hotel pro rodiny s dětmi, včetně minizoo. Rozsáhlé možnosti pro výlety do okolí.

Poloha

klidná, na kraji města. Pouze několik minut chůze od centra města.

Vybavení

80 pokojů rozmístěných ve dvou budovách s výtahy. V budově Alpin 1 se nachází nekuřácké jídelní prostory, internetový terminál, WiFi zdarma, wellness. V budově Alpin 2 je recepce, společenská místnost, pizzerie (3-4x týdně), bar a obchod se suvenýry. Udržovaná zahrada s loukou na opalování, lehátky a slunečníky.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem, sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou. V budově Alpin 1: jednolůžkové p. (A1A) a dvoulůžkové p. (A2A/A2J/A2E): A2J o něco prostornější. A2E: navíc s přistýlkou. Rodinné p. (A4E): navíc 2 přistýlky, patrová postel nebo rozkládací pohovka. V budově Alpin 2: dvoulůžkové p. (A2G). Rodinné p. (A4G): stejné vybavení jako A4E. Dvoulůžkové p. (B2A): v sousedním penzionu (NN, cca 50 m), sprcha, WC, balkon. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

za poplatek: jízdní kola k zapůjčení, golf, tenis, jízda na koních pro děti.

Turistika/Kolo

od 7 nocí pobytu hole k zapůjčení, denně svačina na cesty k sestavení ze snídaňového koutku, turistická mapa, průvodcovaná túra a využití turistického autobusu mezi městy Söll, Elmau, Going. Za poplatek: alpin-premium-card k zakoupení na recepci.

Wellness

krytý bazén (14 x 6 m), sauna, turecká parní lázeň, Kneippovy bazénky. Za poplatek: masáže.

Zábava

pestrý zábavní program (2x týdně živá hudba, selský trh, taneční večer, aj.).

Děti

dětské hřiště. Trampolína. Animační program pro rodiny s dětmi (túry, večer u ohně, aj.). Výbava pro nejmenší (postýlky, přebalovací pulty, el. chůvičky, ohřívače lahví - proti kauci). 24 hodinová společná kuchyňka s mikrovlnkou.

Farma Park

minizoo s králíčky, slepičkami, kozičkami.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 11 €/den. Lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Místní kategorie hotelu

3.

All Inclusive

bohatá snídaně formou bufetu. Od 14:00 h. (v hlavní sezoně od 12:30 h.) lehký oběd formou bufetu nebo možné sestavit svačinu ze snídaňového koutku. Odpoledne káva, čaj, zákusky, zmrzlina. Večeře formou bufetu s předkrmy, polévkou, saláty, dezerty, sýry, zmrzlinou nebo a-la-carte v pizzerii (v červenci a sprnu, 3-4x týdně). 1x týdně rakouský večer, grilování, selský bufet. 7:30-22:00 h. káva, čaj a limonáda, 12:30-22:00 h. pivo, kvalitní víno, vybrané pálenky u baru a v restauraci. Navíc speciální koktejl pro děti. All inclusive platí v den příjezdu od 12:00 h. a končí v den odjezdu v 17:00 h. Pokrmy jsou podávány v budově Alpine 1.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Tyrolsko

-4°C Jasno