800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZUM LÖWEN

Komfortní hotel po kompletní rekonstrukci přímo v centru Aschau.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Restaurace a obchody v bezprostřední blízkosti. Nádraží cca 50 m.

Ubytování

Útulné dvoulůžkové pokoje (A5A) cca 27 m2, v novostavbě, se sprchou, WC, fénem, kabel. TV, trezorem, posezením a některé s balkónem. Možnost až 3 přistýlek. Dvoulůžkové pokoje (A2A) cca 18 m2, některé s balkónem.

Vybavení

Komfortní hotel byl kompletně zrenovován. Nabízí restauraci, hotelový bar, vinný sklípek, kavárnu, terasu na opalování a výtah. Zahrada s lehátky a slunečníky.

Stravování

All inclusive: Bohatá snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. 12:30-13:30 teplý nebo studený polední snack. Večer výběr z menu o 3 chodech se saláty formou bufetu nebo tematický bufet. 1x týdně večer grilování (podle počasí). 10-21 h pivo, víno, limonády, káva, čaj a kakao formou samoobsluhy.

Sport a zábava

Herna s počítačovými hrami, stolním fotbalem a biliárem (částečně za poplatek).

Wellness: nová, velmi pěkná wellness zóna v egyptském stylu se saunou, parní lázní, infračervenou kabinou, jeskyně se studeným vzduchem, zážitkovými sprchami a odpočinkovou místností. Za poplatek: solárium a masáže.

Rodina: dětské hřiště a dětská herna.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Podzemní garáž cca 8 €/den. Domácí zvíře: ne. Na místě se platí: lázeňská taxa cca 1 €/den/osoba od 14 let. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Služby v ceně: Activ Center Zillertal s proměnlivým programem, např. pěší túra s průvodcem, Nordic Walking atd.

Náš názor

Užijte si pohostinnost přímo v centru Aschau.

Počasí

Tyrolsko

-3°C Jasno