800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELINOTEL POLIS

  • Vzdálenost od písečné pláže je 350 m
  • Centrum letoviska se nachází 500 m od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento příjemný třípatrový zrenovovaný hotel (2010) se nachází cca 500 m od centra malebného letoviska Chanioti. Nejbližší lékárna je cca 400 m cestou na náměstí, lékař cca 50 m (naproti přes silnici), dobře zásobený supermarket s veškerým sortimentem potravin a drogerie je cca 50 m, cca 100 m jsou další 2 obchody s plážovými potřebami a další 2 obchody s tradičními řeckými produkty a suvenýry. Poblíž je několik taveren,stánků s gyrosem, kaváren a barů. Na náměstí v centru letoviska je mnoho obchodů s oblečením a suvenýry. Autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu. Autubus zde jezdí přes den zhruba každé 2 hodiny, jedním směrem na Pefkochori a na opačnou stranu je Polichrono, Kriopigi, Kallithea, Athos, Nea Potidia, Nea Moudaniaa Thessaloniki. Jízdné stojí od cca 1,70€/cesta na nejbližší zastávku a cca 11,50€/cesta do města Thessaloniki. Známý a oblíbený plážový bar Molos je cca 600 m. Naše kancelář má v hotelu Elinotel Polis vyhrazeny zrekonstruované pokoje ve 3. patře.

Ubytování

Celková kapacita tohoto hotelu je 52 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky nebo lůžka a pokoje pro rodiny, kde je palanda pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, chladničkou, telefonem, TV se satelitním příjmem, trezorem a balkónem s výhledem do vnitrozemí, okolí nebo bazén. Ubytování pro jednu osobu je možné na pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, bar a snackbar u bazénu, kavárna. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Strava

Formou LIGHT ALL INCLUSIVE .

Sport a zábava

Menší bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek cca 6€/set/den. Kulečník (za poplatek cca 5€/hodina). Na pláži lze provozovat vodní sporty (cca 300 m) – v sezóně 2015 zde byl i český personál. Vodní lyže – cca 36€, začátečníci – cca 30€, vodní skútr – cca 35€/15 minut, vodní kola a sedačky – cca 24€/2 osoby/8minut, cca 30€/3 osoby a cca 40€/4 osoby, šlapadla – cca 10€/hodina, kánoe – cca 5€/1 osoba/hodina, cca 10€/3osoby/hodina.

Výhody

Dobrá cena
Umístění v atraktivním letovisku
Nákupní možnosti blízko hotelu
V případě Kypru vložit také Výhodu č.4

Pláž

Nejbližší pěkná písečná pláž je ve vzdálenosti cca 350 m, cestou po silnici. Vstup do moře je zde pozvolný, vhodné pro děti i seniory. Na pláži je pojízdný bar s občerstvením.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m