800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IONIAN EMERALD RESORT

  • Nachází se na východním pobřeží ostrova Kefalonia, necelý kilometr os Sami, třetího největšího města na ostrově

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Ionian Resort je kombinací luxusního ubytování a výborného zázemí se službami a vybavením ideálním ke strávení krásné relaxační dovolené, k uspořádání pracovního setkání nebo svatby. Hotel je pověstný svou jedinečnou, tradiční řeckou pohostinností. Vhodný pro náročné klienty.

Poloha

tento luxusní „boutique“ hotel byl postaven teprve v roce 2009, přímo u písčito-oblázkové pláže, ve vesničce zvané Karavomilos, pouhé 2 km od oblíbeného střediska Sami a asi 27 km od letiště či hlavního města Argostoli. Nachází se v prostředí panenské přírody, zelené krajiny a úžasných pláží.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, internetový koutek, konferenční místnost, zasedací místnost, pokojový servis, restaurace, bar, bar u bazénu, kavárna, centrum krásy s masážemi a jinými terapeutickými procedurami, posilovna, sauna, možnost pronájmu vozů, čistírna prádla, venkovní bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky (zdarma u bazénu i na pláži). Prostory hotelu jsou přístupné hostům s pohybovým postižením a na invalidním vozíku.

Ubytování

moderně a velmi vkusně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s kladením důrazu na detail a komfort, jsou klimatizované, vybavené koupelnou s WC (vana). K dispozici je hostům minibar, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, sestava na kávu/čaj. Všechny pokoje mají balkon a jsou s výhledem na bazén a na moře. Pokoje deluxe jsou nově zařízeny. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Strava

snídaně, večeře za příplatek

Snídaně: bufetové
Večeře: servírované, výběr z menu

Pro děti

dětský bazén.

Služby za poplatek

konzumace z minibaru, procedury v centru zdraví a krásy.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
Nákupní možnosti: 300 m