800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SPIROS A MARIA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový hotel se třemi budovami a bazénem se nalézá velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos v severní části letoviska. Na písečnou pláž se dostanete za pár minut po místní komunikaci a pak po chodníčku okolo vilky Paralia I. V jedné budově hotelu je recepce, restaurace a bar, v dalších budovách jsou studia.

Informace o ubytování

2-3 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří (taverna Spiros a Maria)

Ubytování

studia jsou v prvním patře nebo přízemí. Všechna studia směřují k moři. Ze zastíněných balkónů studií v prvním patře je výhled na moře a ze studií v přízemí je výhled do zahrady. V prvním patře jsou studia se třetím lůžkem (rozkládací gauč pro dítě do 12 let). Prostorná studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), fénem, trezorem a TV. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). U hotelu je bazén, dětské brouzdaliště, rodinná restaurace a bar, kde je Wi-Fi.

Stravování

jídlo se podává na zastřešené terase poblíž bazénu. Mírně rozšířená kontinentální snídaně je zahrnutá v ceně. Doporučujeme připlatit večeře (2 chody a salát pro 2 osoby).

Shrnutí

největší předností domu je výborná poloha, velmi rychlá dostupnost krásné písečné pláže a přívětivý přístup celé rodiny k hostům. Poskytování komplexních služeb je další předností tohoto hotelu.

Vzdálenosti

od pláže Agios Stefanos: cca 30 m od centra Agios Stefanos: cca 150 m

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc večeře: 290Kč/den, dítě do 12 let: 170Kč/den klimatizace: studio cca 5 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m

Počasí

Korfu

20°C Skoro jasno