800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAYOR PELEKAS MONASTERY

  • Nachází se v mírném svahu v oblasti Pelekas

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Tento luxusní hotelový komplex se rozkládá na mírném svahu nad nádhernou pláží Pelekas. Nejbližší obchůdky a taverny se nachází v asi 1,5 km vzdáleném stejnojmenném letovisku (shuttle bus zdarma). Letiště a hlavní město ostrova je od hotelu přibližně 20 minut cesty kyvadlovou dopravou. Nedaleko hotelu možnost návštěvy největšího aquaparku na ostrově (http://www.aqualand-corfu.com/) a golfového hřiště (http://www.corfugolfclub.com/).

Vybavení hotelu

V terasovitě vystavěných budovách hotelového komplexu se nachází celkem 181 pokojů, kompletně rekonstruovaných před začátkem sezóny 2016. Pro lepší dostupnost výše položených částí komplexu je možné využít hotelové lanovky. Venkovní areál nabízí sladkovodní bazén s opalovací terasou, pool barem a výhledem na záliv. Klientům je k dispozici mimo jiné posilovna, kino, venkovní divadlo, mini market, směnárna, salon krásy nebo prádelna. Celý areál je pokrytý wi-fi internetovým připojením.

Vybavení pokoje

Kompletně renovované standartní dvoulůžkové pokoje disponují vlastní koupelnou a wc, fénem, individuální klimatizací, satelitní plasmovou TV s DVD přehrávačem, trezorem, mini ledničkou, rychlovarnou konvicí, wi-fi připojením a balkonem s výhledem na moře. Možnost dvou přistýlek pro děti do 12ti let nebo jedné přistýlky pro dospělou osobu. K dispozici jsou i menší, stejně vybavené Promo pokoje bez možnosti přistýlky. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Stravování

Polopenze formou bufetových stolů v restauraci Pergola, možnost dokoupení all inclusive. Možnost stravování v á la carte restauraci Olive Tree. Hotel je po rekonstrukci vybaven více restauracemi pro lepší servis. All Inclusive: Snídaně: Od 07:00 - 10:00 - hlavní restaurace (formou bufetu) nebo Od 08:00 - 11:00 (pozdní snídaně) v "Olive Tree" restauraci (snídaně formou bufetu ale po předchozí rezervaci) Oběd: 12:30 - 15:00 v hlavní restauraci Petra (formou bufetu) nebo 12:30 - 15:30 v restauraci Pergola (a la carte styl) Večeře: Od 18:30 - 21:30 menu v "Petra" hlavní restauraci. nebo Od 19:30 - 22:30 výber z pokrmů v "Pergola" restauraci, nebo "Olive Tree" restauraci Během dne od 16:00 - 18:00 snack u bazénu. Balíček All Inclusive je platný do 12:00 v den odletu (Na večeři nutný dress code) Součástí programu jsou místní nápoje (pivo, víno, nealkoholické nápoje, neperlivá voda, čaj a káva). Ostatní míchané drinky, importované nápoje jsou za poplatek.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova s křišťálově čistou vodou. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Možnost zapůjčení plážových osušek oproti vratné záloze.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, hotelový mini klub (pro děti ve věku 4 - 12 let).

Sport a zábava

Posilovna, biliár, stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, aerobic, animační program. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, wi-fi připojení, vybrané sportovní aktivity, kyvadlová doprava do městečka Pelekas.

Služby za poplatek

Masáže, salon krásy.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,7 km
Letiště: 14 km
Nákupní možnosti: 1,7 km

Počasí

Korfu

7°C Skoro jasno