800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORFU PANORAMA

Velmi přátelský hotelový komplex v zahradě, jenž díky své poloze nabízí nádherný výhled na pláž a pobřeží letoviska Sidari. Hotel je určen především rodinám s dětmi, které chtějí strávit aktivnější dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž pokrytá jemným pískem okrové barvy je vzdálena cca 400 metrů od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotelový areál sestávající ze 12-ti patrových bloků vystavěných ve svahu nad střediskem Sidari, jehož rušné centrum s řadou restaurací, barů a obchodů je vzdáleno cca 500 metrů.

Sport a zábava

Tenisový kurt, basketbalové hřiště, fitness, stolní tenis, animační programy 6x týdně.

Stravování

All inclusive zahrnující  plnou penzi formou bufetu, drobné občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, WIFI připojení na recepci (za poplatek), dětské hřiště a minimarket. Hotel zajišťuje v rámci hotelového areálu odvoz minibusem.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny standardním nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, klimatizací (15/6 – 15/9), lednicí (za poplatek), varnou konvicí, trezorem (za poplatek), TV-SAT. Pokoje jsou situovány v přízemí. Rodinné – mezonetové pokoje  se dvěma lůžky ve spodní místností,  kde je na vyžádání možnost jedné přistýlky, jedním až  dvěma lůžky v horní místnosti jsou vybaveny  koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, klimatizací (15/6 – 15/9), lednicí (za poplatek), trezorem (za poplatek), TV-SAT  a balkonem. Pokoje jsou situovány v patře.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m

Počasí

Korfu

9°C Slabý déšť