800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTASMANIA VILLAGE

  • Ubytování vhodné pro aktivnější klienty

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento komplex studií a apartmánů naleznete přímo u moře ve svahu v blízkosti rybářské vesničky Elounda při cestě směrem do Plaky. Tasmania Village najdete přímo u mořského pobřeží. Do malebného města Agios Nikolaos se dostanete přibližně po 11 km. Můžete využít pravidelné autobusové spojení z Eloundy.

Vybavení hotelu

Apartmánový komplex Tasmania s fantastickým výhledem na ostrov Spinalonga a na poloostrov Kalydon nabízí rodinné zázemí s velkým sladkovodním bazénem se snack barem kde Vám nabídnou bohaté menu. Zároveň se zde pořádají jednou týdně barbeque večery. V baru také možnost sledování satelitní TV zejména sportovních přenosů. Možnost připojení Wi-Fi zdarma v okolí bazénu a u baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici u bazénu zdarma. U kompelxu je velmi dobré parkování v případě pronájmu auta. Nedaleko naleznete i středisko vodních sportů. Přímo u hotelu autobusová zastávka.

Vybavení pokoje

Celý areál studií a apartmánů čítá 34 pokojů. Všechny dvoulůžková studi či apartmány s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchovým koutem, menším kuchyňským koutem s ledničkou a základní výbavou nádobí. Každý pokoj je vybaven balkonem nebo terasou s neopakovatelným výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny klimtizací za příplatek na místě (cca 7 Eur/den) a i trezorem, který se také příplací na místě (cca 10 Eur/týden).

Strava

vlastní, možnost stravování v hotelové restauraci nebo v okolních tavernách.

Náš názor

Ubytování vhodné zejména pro aktivnější klienty vyhledávající nezávislost a romantickou atmosféru. Nedoporučujeme pohybově omezeným klientům

Počasí

Kréta

26°C Skoro jasno