800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SENTIDO VASIA RESORT & SPA

Rozsáhlý hotelový komplex s 300 pokoji a apartmány se nachází v malebné rybářské vesničce Sissi na severovýchodním pobřeží Kréty. Resort se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov rozmístěných v zahradě a nabízí nádherný výhled na Krétské moře a majestátní pohoří Lassithi.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Krásný hotel s velkolepým výhledem na horu Lassithi. V rozlehlé zahradě naleznete 5 sladkovodních bazénů. Prostorné rodinné pokoje.

Poloha

nad malou, skalnatou zátokou s velkolepým výhledem na moře a na horu Lassithi. Letovisko Sissi s možnostmi pro nakupování, bary a obchody cca 500 m. Přístav také cca 500 m. Letiště Heraklion cca 45 km.

Pláž

malá pláž cca 500 m, pláž Bufos cca 1 km (3x denně pravidelná kyvadlová doprava zdarma). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

300 pokojů, které jsou rozdělené do dvoupodlažní hlavní budovy a více vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, výtahy, koutek se satelitní TV, hlavní restaurace, 3 tematické restaurace (italská, řecká a gourmet), 5 barů. V rozlehlé zahradě 5 sladkovodních bazénů. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

superior pokoje (B1A/B2A/B3A): cca 25 m2, vybavené chladničkou, klimatizací, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou a balkonem nebo terasou. Joker pokoje (B2S/B3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 22 m2. Rodinné pokoje (B2B/B3B/B4B): cca 40 m2, prostornější místnost s posuvnými dveřmi, jinak stejné vybavení jako B2A. Rodinné pokoje (B2C/B3C/B4C): s výhledem na moře, jinak jako B2B. Rodinné suite (B2D/B3D/B4D/B5D): cca 50 m2, 2 místnosti, 2 koupelny, některé v mezonetovém stylu, jinak jako B2A. Mezonety (B2E/B3E/B4E/B5E): cca 50 m2, soukromý bazén, jinak jako B2D.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Možnost večeře také v tematické restauraci (po předchozí rezervaci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. K hlavním pokrmům víno, točené pivo a nealkoholické nápoje. Káva, čaj, zákusky a snacky od 16.00 do 18.00 h. Zmrzlina od 10.00 do 23.00 h. Na večeře požadované vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Sport/aktivity

aerobic, boccia, fitness (vstup od 16 let, sportovní oblečení), stolní tenis, aqua aerobic. Denní a večerní animační program, diskotéka. Za poplatek: biliár.

Internet

WiFi ve veřejných hotelových prostorách a internetový koutek zdarma. Připojení k internetu na pokoji za poplatek.

Wellness

Vasia Spa. Za poplatek: parní lázeň, sauna, vířivka. Různé masáže a ošetření těla.

Děti

2 samostatné dětské bazény, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info

místní kateogorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 40 km
Doba transferu z letiště: 45 min.

Počasí

Kréta

10°C Polojasno