800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELLA VISTA

Menší hotel Bella Vista je velmi příjemný hotel střední kategorie 3*+, ležící v malé vesničce Eftalou, jen asi 70 metrů od stejnojmenné pláže, asi kilometr od centra. Ze spousty míst v hotelu se nabízí krásné výhledy na moře. V okolí hotelu najdete několik restaurací, nejbližší obchod je cca 500 metrů od hotelu. Centrum většího letoviska Mylivos, známé hlavně svými památkami, je asi 4 kilometry od hotelu. Vydat s tam můžete například hotelovým autobusem. Nedaleko hotelu se také nachází zastávka místního linkového autobusu, kterým se můžete vydat do Anaxosu či Petry. Hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím menší hotel s velmi dobrou polohou jak vůči pláži, tak vůči centru. Letiště je vzdáleno cca 69 kilometrů od hotelu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Malebné pobřeží, čisté moře a blízkost k pláži jsou atrakce, které čekají klienty ubytované v hotelu Bella Vista. Městečko Molyvos se nachází cca 4 km od hotelu a letiště je vzdáleno cca 65 km. Autobus při transferu z/na letiště vzhledem k úzkým uličkám nezajíždí až přímo k hotelu a staví na hlavní silnici cca 20 m od hotelu. V hotelu jsou schody různůch úrovní, z tohoto důvodu nedoporučujeme hotel pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Vybavení

Recepce, lobby, výtah, restaurace, bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), WIFI (zdarma), plážové osušky (za poplatek cca 1€/den).

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (cca 19 m2) vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem (za poplatek cca 1€/den), TV, minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou s posezením, výhledem do zahrady, na bazén, výhled na moře za poplatek.

Stravování

Bufetové snídaně.

Sport a zábava

Výhodná poloha k návštěvě Molyvosu.

Pláž

Úzká veřejná pláž Eftalou s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 10 m od hotelu, přes ulici. Pláž oceněná Modrou vlajkou.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Letiště: 69 km
Nákupní možnosti: 500 m
Památky: 4 km

Počasí

Lesbos

8°C Jasno