800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIVAMARE

Jeden z nejkvalitnějších a nejprostornějších hotelů na ostrově Lesvos nabízí výborné služby a přátelský personál. Výhodou je poloha u moře s úžasnými výhledy na Egejské moře, areál s několika bazény i blízkost historického města Molyvos.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotelový komplex Viva Mare je vystaven nad mořem v obklopení piniovými stromy. Nejbližší obchůdky, taverny a bary se nachází v malebném Molyvosu vzdáleném cca 1,5 km.

Vybavení

Recepce se vstupní halou, bar, restaurace, 6 bazénů včetně vnitřního a bazénu pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), plážové osušky (za poplatek), malé dětské hřiště, WIFI (zdarma), internetový koutek (za poplatek), shuttle bus z Alkaios hotel do Molyvosu 4x denně zdarma, parkoviště.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, vysoušečem vlasů (k zapůjčení na recepci), TV, balkonem s posezením, výhledem do zahrady nebo výhledem na moře (za příplatek).

Stravování

Bez stravování. Možnos dokoupení polopenze (bufetovým způsobem).

Sport a zábava

Za poplatek: lekce tance, posilovna, SPA.

Pláž

Přímo pod hotelem se nachází úzká přírodní divoká oblázková pláž. Je možné využít hotelového shuttle busu (4krat denně), který Vás zaveze na oblázkovou pláž ve středisku Molyvos. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Lesbos

2°C Jasno