800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THEOFILOS SUPERIOR

Příjemný nově postavený rodinný hotel Theofilos leží v klidné části malebného letoviska Petra, kde je množství taveren, restaurací a obchodů se suvenýry. K moři a do centra je to pár minut chůze. Klikaté uličky Petry okouzlí každého návštěvníka a dlouhá písečná pláž je i v hlavní sezoně jen zřídkakdy zaplněná. Pokoje jsou příjemně zařízené a majitelka hotelu s rodinou se o své hosty stará téměř jako o vlastní rodinu. Skvělá domácí kuchyně, pohoda a klid u bazénu, malebné letovisko se spoustou možností k zábavě i relaxaci. To vše vytváří ideální podmínky pro pohodovou dovolenou za skvělou cenu. Doporučujeme všem nenáročným klientům, kteří vyhledávají ubytování s tradiční místní pohostinností.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Komplex Theofilos, spolu se sesterským hotelem Theofilos Classic, jsou obklopeny zelení. Hotel se skládá z barevných nízkopodlažních budov. Centrum střediska Petra je vzdáleno cca 400 m, letiště se nachází cca 65 km.

Vybavení

Recepce se vstupní halou, restaurace (na terase v hotelu Theofilos Classic), bar, bazén s vířivkou, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), WIFI (za poplatek), prádelna, lékařská služba na telefonu. Klienti mohou využívat služeb sesterského hotelu Theofilos Classic.

Ubytování

Elegantně zařízená studia s možností až dvou přistýlek (cca 36 m2), max 3 dospělé osoby, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, individuálně nastavitelnou klimatizací, vysoušečem vlasů, WIFI (za poplatek), TV, ledničkou, příslušenstvím k výrobě čaj a kávy, trezorem (za poplatek cca 10€/týden), balkonem s posezením.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (za poplatek)

Pláž

Veřejná písečná pláž Petra s pozvolným vstupem do moře se nachází od hotelu cca 400 m po příjezdové cestě. Veřejná písečná pláž Anaxos s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od hotelu, dostupná autobuse (za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 12€/set).

Možnosti ubytování

Počasí

Lesbos

8°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MICHAELIA

HOTEL MICHAELIA

Řecko, Lesbos, Petra

Cena od: 9 341 Kč

Pro skupinu: