800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PETINOS

Rodinný hotel leží jen cca 50 m od jedné z nejlepších a nejznámějších mykonských pláží Platys Yialos. Pláž má pozvolný vstup do moře a disponuje nabídkou lehátek a slunečníků (za poplatek). Občerstvit se můžete jak během dne, tak i večer v některé z mnoha restaurací a barů lemujících pláž. Cca 10 minut chůze do centra střediska Platys Yialos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel naleznete ve středisku Platis Gialos v jižní části ostrova Mykonos. Najdete jej u písečné pláže s pozvolnějším vstupem do vody. Vzdálenost do hlavního města ostrova Mykonosu je necelých 5 km a autobusem se tam dostanete za cca 1,5 Eur. Letiště je vzdáleno asi 3km. Na velmi oblíbenou a vyhledávano pláž Paradise Beach se dostante asi po 2 km.

Vybavení hotelu

Petinos hotel má recepci s nepřetržitým provozem, lobby s velkoplošnou TV, restauraci, snack bar, bazén v těsném sousedství, posilovnu, hotel na požádání zajistí hlídání dětí, parkoviště na půjčená auta přímo u hotelu, nepřetržitou pokojovou službu

Vybavení pokoje

všech 74 pokojů (rozdělených na pokoj, suity a apartmány) je po celkové rekonstrukci do elegantní podoby přesto v zachované tradiční ostrovní architektuře. Nabízí se ubytování s vlastním příslušenstvím s doplňky, s fénem, SAT-TV, menší ledničkou, trezorem, klimatizací, internetové připojení (za poplatek), hudební systém, balkonem nebo terasou.

Strava

snídaně formou bufetu

Náš názor

velmi dpobrý poměr ceny a nabízených služeb

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
Letiště: 3 km

Počasí

Mykonos

9°C Polojasno