800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySkvosty Attiky a Peloponésu (King Saron)

    Athény - Delfy - Théby - Levadia - Arachova - Apollónův chrám - Nafpaktos - Itea - Korintský záliv (Rion a Antirion) - Ilia - Achaia - Olympie - Mykény - Argolis - Nafplio - Epidauros

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o hotelu

8denní poznávací zájezd s pobytem u moře

Athény - Delfy - Théby - Levadia - Arachova - Apollónův chrám - Nafpaktos - Itea - Korintský záliv (Rion a Antirion) - Ilia - Achaia - Olympie - Mykény - Argolis - Nafplio - Epidauros

Program okruhu

1. den
Odlet z Prahy do Athén, přílet, transfer z letiště do hotelu v Athénách. Volný večer, nocleh v hotelu se snídaní.

2. den: Athény - Delfy
Po snídani jízda oblastí Bojótie, skrz město Théby, které je spojeno s tragédií krále Oidipa, dále pak přes města Levadia a Arachova. Příjezd do Delf, centra antického světa. Návštěva ruin Apollónova chrámu a muzea, kde se nacházejí nejrůznější mistrovská díla řeckých umělců, jako je například socha bronzového vozataje nebo socha atleta Aghiase. Cestou zpátky návštěva měst Levadia a Arachova. Horské městečko Arachova je známé výrobou typických barevných předložek a koberců. Nocleh v hotelu s večeří

3. den: Delfy - Olympie
Po snídani přejezd přes malebná města Nafpaktos a Itea, k nádhernému mostu v Korintském zálivu, který odděluje Rion a Antirion. Dále přes pláně Ilia a Achaia až do Olympie, kolébky olympijských her. Návštěva archeologického naleziště se svatyní boha Dia, antického olympijského stadionu a archeologického muzea. Nocleh v hotelu s večeří.

4. den: Olympie - Mykény - Nauplion
Po snídani cesta skrz centrální Peloponés až do Mykén, homérského města proslulého svými antickými básníky. Návštěva Lví brány, kyklopských hradeb, královských hrobek a dalších památek. Odjezd směr Nafplio, přes rovinu Argolis. Nafplio je malebné město na úpatí útesu, korunované mohutnou pevností Palamidi. Nocleh v hotelu s večeří.

5. den: Nauplion - Kinetta
Po snídani odjezd do města Epidauros, návštěva divadla ze čtvrtého století, známého udivující akustikou. Přesun do vybraného hotelu u moře. Nocleh v hotelu s večeří.

6. - 7. den / 6. - 10./11. den
Pobyt ve vybraném hotelu u moře se stravou formou All Inclusive.

8. den / 11. den / 12. den
Ukončení pobytu, transfer na letiště k odletu do Prahy. Přistání v Praze.

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků nutných k realizaci zájezdu je 20 osob.

V CENĚ JE ZAHRNUTO
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků,1 noc v hotelu se snídaní, 3 noci v hotelech 3* s polopenzí, pobyt v hotelu 4* s All Inclusive. Počet nocí dle výběru termínu zájezdu, během poznávacího okruhu česky nebo slovensky hovořící průvodce, popřípadě anglicky hovořící průvodce a česky nebo slovensky hovořící tlumočník, služby dle programu okruhu, transfery z/na letiště, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99Sb.

V CENĚ ZÁJEZDŮ NENÍ ZAHRNUTO
Doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby..

Počasí

Pelopones

14°C Jasno