800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyATRIUM VILLAS

Hotel leží v krásné zahradě s mnoha fontánami pouhých 10 minut chůze od malé vesničky Kalathos s pár restauracemi a obchody. Krásné městečko Lindos s historickým centrem, restauracemi, bary a obchody je vzdáleno cca 6 km. Autobusová zastávka pouhých 5 minut chůze od hotelu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

10 minut chůze od malé vesničky Kalathos s pár restauracemi a obchody. Městěčko Lindos s hiśtorickým centrem, restauracemi, bary, bary a obchody je vzdáleno cca 6 km. Autobusová zastávka pouhých 5 minut chůze od hotelu.

Vybavení

Krásnou vlastní zahradu s vyhřívaným bazénem, pergolu a terasu na slunění. Koupelnu/WC, jacuzzi, klimatizaci, TV/sat. s hudebním kanálem, DVD, minibar, elektronický trezor, telefon s přímou volbou, internetové připojení (za poplatek).

Pokoje

De Luxe vila: 50 m2, 1 pokoj – kombinovaný obývací prostor s ložnicí, 1 koupelna. Max. 3 dospělí. Executive vila: 70 m2, 2 pokoje propojené dveřmi – kombinace ložnice a obývacího pokoje s prostorem na spaní, 1 koupelna. Max. 4 dospělí. Superior vila: 78 m2, 2 pokoje propojené dveřmi – kombinace ložnice a obývacího pokoje s prostorem na spaní, 2 koupelny. Max. 4 dospělí.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu v části oddělené od hotelových hostů. U večeře velký výběr salátů, studených a teplých předkrmů a dezertů formou bufetu. Servírované hlavní jídlo výběrem ze 3 menu. Čtyřikrát týdně tematická večeře s aperitivem zdarma. V den

Pláž

Písečná pláž vzdálena cca 300 m (při vstupu do vody jemné oblázky), lehátka a slunečníky zdarma.

Karty

VISA, AMEX, EC/MC.

Wellness

Thalasso & spa centrum Ana Genesis Thalasso Spa Center (2 000 m˛) s výběrem masáží, wellness programů, vyhřívaným vnitřním bazénem s mořskou vodou v kombinaci s podvodními masážemi. Vyberte si z řady wellness programů již před svým odletem na dovolenou: 1

Internet

Internetové připojení WiFi na recepci za poplatek.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km

Počasí

Rhodos

13°C Jasno