800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELMARE

Nedaleko letoviska Lardos, které je proslulé svými dlouhými plážemi, naleznete hotel Belmare. Oblast, v které se hotel nachází, vás uchvátí svou přírodou. Odpočívat můžete při procházkách po okolí nebo jen tak posedět ve vesničce Lardos, která je známa svou příjemnou atmosférou, řadou taveren a která si ještě uchovala pravý řecký ráz. Ještě než se posadíte ke sklence vína, projděte si tuto vesničku a pokochejte se její krásou – úzké uličky, spousta okrasných květin, cesty skládané z kamenů, bílé i barevné domky a všudypřítomný domorodý život ve vás jistě zanechají spoustu nezapomenutelných dojmů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Nedaleko letoviska Lardos, které je proslulé svými dlouhými plážemi, naleznete hotel Belmare. Oblast, ve které se hotel nachází, vás uchvátí svou přírodou. Odpočívat můžete při procházkách po okolí nebo jen tak posedět ve vesničce Lardos, která je známá svou příjemnou atmosférou, řadou taveren a která si ještě uchovala pravý řecký ráz. Ještě než se posadíte ke sklence vína, projděte si tuto vesničku a pokochejte se její krásou – úzké uličky, spousta okrasných květin, cesty skládané z kamenů, bílé i barevné domky a všudypřítomný domorodý život ve vás jistě zanechají spoustu nezapomenutelných dojmů.

Vybavení hotelu

60km od letiště
recepce
restaurace, bar, TV koutek
bazén
lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek
snack bar, pool bar
wifi za poplatek
vodní sporty na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou nebo vanou a WC, fén, SAT/TV, klimatizace v ceně 30.6.-31.8., trezor za poplatek, balkon. Možnost 1-2 přistýlky. Možnost dětské postýlky.

Stravování

All inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, snacky během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Další údaje

50 pokojů ve 4 budovách

Pláž

150 m od písčito-oblázkové pláže

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 34 km
Letiště: 30 km

Počasí

Rhodos

21°C Jasno