800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EL GRECO

Luxusní resort El Greco najdete nedaleko centra hlavního města ostrova Thiry (přibližně 5 minut příjemné procházky). Od známé a vyhledávané pláže Monolithos je hotel vzdálen asi 7 km do střediska Kamari se dostanente asi po 12 km. Možnost využítí velmi dobrého autobusového spojení nebo doporučujeme pronájem auta.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní resort El Greco najdete nedaleko centra hlavního města ostrova Thiry (přibližně 5 minut příjemné procházky). Od známé a vyhledávané pláže Monolithos je hotel vzdálen asi 7 km, do střediska Kamari se dostanente asi po 12 km. Možnost využítí velmi dobrého autobusového spojení nebo doporučujeme pronájem auta.

Vybavení hotelu

El Greco resort je místo, kde se snoubí jednoduchost a krása a místo kde zažijete neopakovatelné zážitky. Hotel je postaven v tradičním ostrovním stylu. Nabízí recepci s nepřetržitým provozem a velmi vkusnou lobby a část s velkoplošnou TV. V komnplexu jsou 4 bazény plus dětské brouzdaliště se slunečníky a lehátky v blízkosti všech bazénů, 2 venkovní jacuzzi, bar u bazénu, snack bar, restaurace, Wi-Fi připojení v areálu hotelu, fitness a sauna. Hotel nabízí zázemí pro pořádání konferencí a firemních setkání do kapacity cca 80 míst.

Vybavení pokoje

Resort nabízí ubytování ve standardních pokojích, studiích, superiorech a suitech. Všechny jsou vybaveny klimatizací, menší ledničkou, telefonem, SAT-TV, trezorem, vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou

Strava

snídaně formou bufetu nebo polopenze

Náš názor

oblíbený resort s velmi příjemnou atmosférou.

Počasí

Santorini

21°C Polojasno