800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Řecka a Turecka

Během plavby po Egejském moři navštívíte a poznáte současně Řecko i Turecko. Plavba je na 8 dní, na lodi máte zajištěno 7 noclehů.
Plavba na lodi Louis Cristal vám umožní poznat řecké ostrovy Mykonos, Patmos, Santorini a Krétu a současně tři nejznámější místa v Turecku - Istanbul, Izmir a Kusadasi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Okružní plavby na lodích společnosti Louis Hellenic Cruises nabízí poznání řeckého ostrovního světa a pobřeží Středozemního moře. Každý den loď zakotví na nějakém zajímavém místě s významnými antickými nebo středověkými památkami. Pokud vás organizované výlety po památkách nelákají, můžete se vylodit v přístavu, sami se procházet v úzkých ostrovních uličkách a poznávat atmosféru. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě. Na lodích máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze, platí se jen za nápoje. Během plavby můžete relaxovat, slunit se na palubě nebo zaplavat v bazénu. Nabízí se také wellness služby včetně různých druhů masáží a kadeřnického salónu. Jsou tu i obchody s možností bezcelních nákupů, kde si můžete kromě kosmetiky a alkoholických nápojů pořídit cestovní potřeby, drobné elektrospotřebiče a atraktivní oblečení nebo suvenýry. Večer se atmosféra na lodi změní v zábavní podnik. V barech hraje živá hudba různých žánrů od romantiky po jazz, otevírá se Casino, ve větších sálech můžete sledovat ukázky muzikálů nebo se účastnit tematických večírků. Své kouzlo mají i romantické noční procházky po palubě lodi za šumění mořských vln a svitu hvězd.

Pátek

Pireus - Athény, Řecko

Sobota

Istanbul, Turecko

Neděle

Izmir, Turecko

Pondělí

Mykonos, Řecko

Úterý

Patmos, Řecko - Kusadasi, Turecko

Středa

Santorini, Řecko

Čtvrtek

Kréta - Heraklion, Řecko

Pátek

Pireus - Athény

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Atény a okolí

10°C Polojasno

Attika

10°C Polojasno

Chios

9°C Jasno

Ios

10°C Skoro jasno

Kalymnos

11°C Polojasno

Korfu

14°C Jasno

Kos

15°C Polojasno

Kréta

6°C Převážně oblačno

Lesbos

9°C Jasno

Limnos

6°C Skoro jasno

Lefkada

12°C Jasno

Mykonos

10°C Převážně oblačno

Parga a okolí

13°C Polojasno

Pelopones

13°C Polojasno

Rhodos

14°C Skoro jasno

Samos

10°C Jasno

Santorini

12°C Skoro jasno

Thassos

7°C Skoro jasno

Zakynthos

12°C Převážně oblačno