800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZANTE ROYAL RESORT & WATERPARK + ZANTE IMPERIAL

Rozsáhlý komplex dvou hotelů Zante Royal Resort & Waterpark a Zante Imperial & Waterpark se rozprostírá na kopci a na svahu přímo u moře s výhledem na známou písčitou pláž Mavratzis v krásné oblasti Vassilikos (hotel Zante Royal Resort je nahoře na kopci, Zante Imperial blíže k moři). Na pláž vede výtah či se dá sejít po schodech. Letovisko Vassilikos cca 1 km, hlavní město ostrova, Zakynthos, je vzdálené cca 15 km a letiště cca 17 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rozsáhlý komplex dvou hotelů Zante Royal Resort & Waterpark a Zante Imperial & Waterpark se rozprostírá na kopci a na svahu přímo u moře s výhledem na známou písčitou pláž Mavratzis v krásné oblasti Vassilikos (hotel Zante Royal Resort je nahoře na kopci, Zante Imperial blíže k moři). Na pláž vede výtah či se dá sejít po schodech. Letovisko Vassilikos cca 1 km, hlavní město ostrova, Zakynthos, je vzdálené cca 15 km a letiště cca 17 km.

Vybavení

hotelové areály nabízejí vstupní haly s recepcí, restaurace, 3 bary, 2 bazény (1 se skluzavkami – cca 2 hodiny denně zdarma), lehátka a slunečníky u bazénů, tenisové kurty, hřiště pro košíkovou, volejbal, 5x5 fotbal, fitness, WiFi připojení v oblasti recepce a v zábavním parku (s vlastním PC zdarma), obchod, zábavní a vodní park "Zantino World" (otevřeno 10.00–14.00, 16.00–18.00, 21.00–23.00, rozsáhlý areál uprostřed hotelového komplexu v kryté hale i vně, nabízí stolní hry, prolézačky, jeskyni, animační tým, bar pro občerstvení rodičů, elektronické hry, stolní tenis, kulečníky, stolní fotbal apod., venkovní vláček), animační a zábavní programy. Klienti mohou využívat služeb obou hotelů, plná penze je poskytována v hlavní restauraci konkrétního hotelu, kde jsou ubytováni.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, minibar, pronájem notebooků, internetová kavárna, prádelna, lékař na zavolání, zábavní park Zantino World - cca 8 EUR/den (dospělý vstup zdarma), venkovní vláček – cca 2 EUR/2 jízdy, skluzavky v bazénu – cca 2 EUR/hodina (vláček a skluzavky v ceně vstupu do parku), kadeřník na objednání, masáže, sauna, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Ubytování

v obou hotelech nabízíme 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje či studia s možností 2 přistýlek. Pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci, TV, ledničku, fén, telefon, balkon či terasu. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Pro děti

dětský bazén, hříště, miniklub, hlídání dětí za poplatek.

Pláž

100 m od písčíté pláže

Náš názor

Komplex dvou hotelů s výjimečnou polohou nad krásnou pláží a službami all inclusive nabízí škálu možností pro aktivní a zábavnou rodinnou dovolenou. Zábavní park Zantino World je rájem pro děti.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze formou bufetu, odpolední čaj/káva a lehké občerstvení (15.30–17.30), místní nápoje během jídel (pivo, víno, nealko, voda) a v době 10.00–23.00 nápoje místní výroby v baru (vybrané alkoholické nápoje místní výroby, pivo, víno, likéry, nealko, voda, koktejly, čaj, káva), zmrzlina.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 17 km

Recenze

6
21. září 2012 / Radek Schejbal

Zlý sen

Pokud by zájezd stál 35 tis pro dvě osoby a malé dítě, na 11 dní, tak OK, ale zájezd je předražen a…

Celá recenze >
10
18. červen 2011 / Katka Pechalová

Ráj pro děti i dospělé

Naprostá spokojenost, jedna z nejkrásnějších dovolených, ostrov je nádherný, lidé velice příjemní,…

Celá recenze >

Počasí

Zakynthos

23°C Bouřky